Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
@drobne_na_taryfe: a to okej, jak się odbiję od jednego lekarza, to już nie chodzę, bo jeden powiedział, że tak ma być, i koniec, kropka.

Jasny gwint, w jakim świecie ludzie w żyjecie? Dziś jak nie zadba się samemu o swoją dupę, to nikt o to nie zadba. Ja, na miejscu opki, jak bym co miesiąc umierał, to drążył bym temat cały czas, a nie olewał temat.

Ale ja to dziwny jestem,
@Klepajro: dla samców ingerencja w płodność kobiet jest niedopuszczalna, ma cierpieć ale zachować zdolność do rozrodu, nawet jak kobieta nie chce mieć dzieci to musi zachować płodność na wypadek wpadki bądź gwałtu, bo dzietność te sprawy. Jakby faceci mieli rodzić dzieci to podwiązanie jajników i aborcja na zawołanie byłyby dozwolone i darmowe.
Chcesz zjeść kebsa za darmo? Tinder. Chcesz popływać jachtem za darmo? Tinder. Chcesz pojechać pod namiot do Chorwacji za darmo? Facebook. Chcesz na imprezę wejść za darmo? Wystarczy, że jesteś różowa. Nie stać cię na bilet autobusowy? Autostop. (


@wojtek-m:

O ile postawienie kebaba czy kawy jest powszechne tak cały ten wpis to bzdura. Autostop to ryzyko porwania i gwałtu.

@Herubin nie widzisz do czego zmierzan? Gdyby kobiety nie musiały miesiączkować
@wicherq: Nie troluj;) Raz przerobiłem całą szychtę, tylko trochę mi się w głowie kręciło, jak wracałem na skróty przez tory to myślałem, że się #!$%@?. Z ciekawości sobie temperaturę zmierzyłem a tu prawie 39!
@AlienFromWenus: no oczywiście, jakżeby inaczej. Najlepiej *bezpiecznie*, bez kontaktu (wirus), online bo jesteśmy nowocześni. 'Boli?' - 'Oj bardzo'. I cyk zwolnionko i cyk pieniunszki leco. W międzyczasie miliony ludzi #!$%@?ą na wartość tych pieniędzy, w tym miliony ciężko pracujących kobiet z prowincji, którym nie w głowie first world problems.

Skończy się tym (już zaczyna), że Nowoczesne Silne Kobiety Kture Nie Potrzebujo Menszczyzny Bo So We Wszystkim Od Niego Lepsze staną się
@AlienFromWenus: To pracodawca ponosi koszty twojej nieobecności więc nie ma w tym nic złego,że ci potrąci z wypłaty.A pomyśl dla odmiany nie o kobiecie a o chłopie co jest od poniedziałku do piątku w robocie i też ciężki pracuję.Nie sądzisz,że on nie opuszczając w taki sposób żadnego dnia pracy powinien dostawać większą wypłatę??Ja uważam,że tak.

kobiety też chcą godnie żyć
Myślisz,że to pracodawcę obchodzi??
silna niezależna kobieto wnies sobie sama walizkę do pociągu a nie #!$%@? że okresy się z #!$%@? leja to boli. dziwne


@poczatkujacywycoopowicz:

A skąd wiesz prymitywie że nie wnosze sobie sama takich rzeczy, ba, dużo cięższe rzeczy noszę i nie mam problemu bulwiaku ale i tak musiałeś się zesrać mimo że gunwo o mnie wiesz frustracie xD

Ha tfu na ciebie


@Glikol_Propylenowy:

Ha tfu na ciebie też ( ͡°
@AlienFromWenus: Czy wszystkie różowe ABSOLUTNIE WSZYSTKO usprawiedliwiają tym, że mają miesiączkę i dzieci rodzą? Matka jest ze wsi, kiedyś nie było tamponów, podpasek, jakiś tabletek i baby z małymi dzieciakami na pole leciały ziemniaki sadzić! Jak chłop po pijaku je nie lał to dziękowały Bogu a teraz uciekają do tych co piją i biją. A teraz w rozmowie w kółko te same argumenty słyszę i same jakieś przymiotniki. Chociaż muszę cię
@AlienFromWenus:

dodaję, że to wasza własna wina, was i waszego cwaniactwa. Kiedyś kobiety pracowały do 5-6 miesiąca ciąży, dziś jedna z drugą idzie na zwolnienie OD RAZU. Tak samo byłoby z urlopami Na Bolesno Miesionczke. Frajerzy dają, trzeba brać. 3-4 dni robocze co miesiąc, raj na ziemi.
No więc gówno będzie a nie urlopik.
My mężczyźni damy sobie radę. Wy możecie tylko pojojczeć.


@gorobei:

Bo wy jesteście od tego by nam pomagać gdy my tego chcemy a nie na siłę. Jak dacie sobie radę to macie się podzielić tym z kobietami. Nie ich wina że nie są zatrudniane z powodu biologii. Świat jest skonstruowany pod was więc bierzcie odpowiedzialność za to, że nie ma w nim miejsca dla kobiet.
@AlienFromWenus: Chyba taka sama ilość godzin w teorii skoro przez miesiączkę nie możesz przyjść do roboty bo bóle.A poza powinno cię to obchodzić,gdyż pracodawca cię zatrudnia.Działalność ma przynosić zyski a nieobecność pracownika wpływa na efektywność działania.

Za dużo ludzie wymagają od innych.


To powiedz to męskim pracownikom fizycznym,którzy mają większe normy dźwigania niż baby.