Wpis z mikrobloga

Gdyby incelstwo miesiączkowalo i nie działały by na nich żadne leki przeciwbólowe, to przestali by piertolić farmazony że różowe mają w życiu łatwiej od niebieskich a już na pewno nie podawali by najżałośniejszego argumentu w historii, jakim jest ilość matchy na tinderze u lasek 4/10. Ba, woleli by sprzedać wszystkie matche i nigdy nie zaruchać niż tak cierpieć.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #tinder #przemyslenia
  • 211
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: a ja tego samego o tobie nie powiem. Jesteś po prostu nieświadoma brudu tego świata i że gdy wszystko jest dobrze to jest dobrze. Można sobie dyskutować o równości, prawach, higienie, komforcie. Ale gdy zaczyna się chrzanić, to człowiek się zastanawia jak przeżyć, każdy, czy kobieta czy mężczyzna. Tylko kobieta wtedy może decydować o sobie, za mężczyznę wybór został już podjęty.
  • Odpowiedz
@Akuzativ94:

Mówisz o skrajnym przypadku gdy jest wojna, wtedy hurr durr bo faceci myślą o przeżyciu.

Ale jak jest dobrze, nie ma wojen, głodów i problemów z siłami natury, wtedy wy myślicie o tym by zrobić wszystko by wam było najwygodniej, wtedy miesiączka, bóle porodowe czy śmierć przy porodzie was nie dotyczy i macie to w doopie.

Wielki argument o tym że wy zginiecie na wojnie, więc macie gorzej od kobiet
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: przepraszam bardzo, w naszym domu to ja głównie sprzątam, ciężkie rzeczy również ja wnosze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dzieci tak jak mówiłem jak kobieta przez całe życie urodzi jedno to dobrze, to raz, a dwa, przymusu porodu nie ma. Za to przymus do pewnych rzeczy, które wymieniłem, w przypadku mężczyzn jest. Chodzi mi o wybór. Jak wyjedziesz mi, że wyboru w przypadku aborcji również nie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: i akurat polscy mężczyźni jak najbardziej mogą mówić o wojnie, bo miliony polskich mężczyzn zdychalo na ostatnich wojnach światowych, a i kolejna mamy przy granicy i nie wiadomo jak to się potoczy, więc i temat teraz jest poruszany, bo przez tą wojnę świadomość facetów się zwiększyła, gdy istnieje ryzyko że to może czekać i ich
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: poza tym idąc tym tokiem rozumowania, że najwięcej faceci o wojnie mówią, a nigdy w niej nie uczestniczyli.. można też tak powiedzieć o protestach z aborcja kobiet. Pewnie tam z połową nigdy nie urodziła, a nie podobało im się to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Akuzativ94: a skąd masz dane, że mały procent kobiet ma takie miesiączki? Z moich koleżanek, większość ma takie miesiączki jak ja lub gorsze. W sumie to tylko te dziewczyny, które biorą antykoncepcję hormonalną, przechodzą krwawienia "w przerwie od pigułek" bezboleśnie. Przykre jest, że mężczyźni tego nie rozumieją. Moja miesiączka wygląda tak, że 2 dni wcześniej puchnę tak, że nie jestem w stanie dopiąć spodni, waga potrafi pokazać wtedy nawet 2kg więcej.
  • Odpowiedz
Ja myślę, że wielu Ukraińców co stało się inwalidami albo umarli, ponieważ zabroniono im opuszczać kraju to chętnie by się wymienili i mieli ten okres co miesiąc, ale za to mieli by wszystkie ręce, nogi itp. bo zanim by im coś zrobiono to udałby im się uciec na czas...
I oczywiście kobiety także wiele wycierpiały na tej wojnie, ALE to facetom się zabrania opuszczać kraj...
  • Odpowiedz