Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma jakieś "insajderskie" info dlaczego Lidl praktycznie wycofał ze sprzedaży argusy radlery i zerówki ? Były to jedne z lepszych owocowych "piwerek", czy to zwykłe 2% czy 0% a od gdzieś dwóch albo i trzech lat praktycznie nie ma ich na sezon letni w sklepach. Ostatnio jak byłem to od biedy widziałem dosłownie jeden karton zerówki w klasycznym smaku bodajże cytryna i tyle. Żadnych aloesowych, żadnych z czarnym bzem, żadnych grejpfrutów.....

No bieda z nędzą, kiedyś pełne półki tego było i kupowałem na zapas po kilka puszek a teraz ni ma w ogóle a jak się pokaże to tak jak wspomniałem - jakiś jeden karton max w jednym smaku, zazwyczaj cytryna albo wiśniowy

Tego aloesowego i czarnego bzu mi najbardziej szkoda xd

#argus #lidl #piwo #pytanie
  • 4
Jeszcze na początku sezonu były, kupowałem czarny bez. Teraz sam szukam, bo zapasy mi się kurczą. Bałem się, że już nie produkują, ale w gazetce z lipca go widzialem. Pytałem panienkę w sklepie, ale niewiele wiedziała, "jak przywiozą, to jest". Chyba trzeba napisać maila do Lidla.
@Globus09: ale były w sensie były jak zawsze pełne półki, przekrój smaków do wyboru do koloru itd czy "były" jak u mnie czyli od święta się pojawił jeden karton jednego smaku ?

@SzycheU szczerze mówiąc poza radlerami które były dobre to piłem tylko bravosa który nie jest zły a na pewno lepszy od perfumowanego Desperadosa, portera który był dobry aż się nim raz cholernie nie strulem i od tamtej pory spróbowałem