Wpis z mikrobloga

Neuroukropoliniaki be like:

Woah, co za wspaniały, bezkomrpmisowy silny lider!
Nie lubi Rosji, kocha Ukraine a do tego wygląda jak moggujący wszystkich łobuz i prawdziwy mężczyzna! Nie to co ten przegryw Duda!
Ma moje pełne poparcie, wspaniały człowiek, hehe to kiedy ruszamy na Moskwe panie prezydencie, ja już ubrany, jedziemy NAFO hehe smieszny pise jedziemy wojenka hueee zemsta na wroga zajmujemy moskwe!!! xdd!
Salutujemy panu, szkoda że u nas jakieś słabeusze Dudy i pro ruskie Konfederosje, chcielibyśmy mieć u nas w Polsce takiego silnego, męskiego lidera jak pan!
Zobaczcie chlopaki, on jeździ metrem i lata samolotem komercyjnym jak wszyscy inni! I jeździ motorem, jaki chad!!!

Ale... ale jak to, co to znaczy że był pan członkiem komunistycznej partii czechoslowacji, czyli sowieckiej partii marionetkowej, był pan żołnierzem Układu Warszawskiego, popiera pan LGBT i aborcję... dobra, nieważne - to psuje nam narrację! Zamknijcie się głupie prawagi!!!
Czy możemy już panu obciągnąć?

#czechy #petrpavel #nafo #heheszki #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #polityka #4konserwy #ukraina
Pobierz
źródło: petr pavel
  • 30
@jaszczurki: Hm. Masz rację. Doczytałem w temacie i w sumie wyszedłem na idiotę...
Ale zastanawiają mnie w takim razie te głośne przypadki, w których lekarze nie chcieli usunąć wadliwego płodu.
Zasugerowałem się nimi, zamiast się doinformować.
@Eillis: 3/4 przypadków śmierci tych kobiet nie było spowodowane nie usunięciem płodu, tylko innymi czynnikami zdrowotnymi, ale że zmarły w czasie ciąży to opozycja zrobila sobie z nich kozły ofiarne.
Natomiast jeśli lekarz tłumaczy sie tym że boi się usunąć zagrażający życiu matki płód bo obawia się konsekwencji prawnych, to jest to zwykła menda nie lekarz. Jeśli ktoś się podejmuje odpowiedzialnego zawodu, to ma brać na siebie odpowiedzialność wszystkich decyzji jakie
@jaszczurki: a nie lepiej jakbyś dał ludziom spokój i kto uważa aborcję za dopuszczalną to robi a kto uważa za niemoralną (co wywodzi się przede wszystkim z religii a nie z faktów) to jej nie robi? a ty chciałbyś narzucić jeden pogląd wszystkim stronom, skoro uważasz ją za złą to jej nie rób ale nie narzucaj tego drugiej stronie bo ona ci nie narzuca że masz robić aborcję
@jaszczurki: Ciekaw komu chciałby wypolerować po same kule berło taki typek dla którego dyskwalifikująca dla prozachodniego i antyrosyjskiego polityka jest przynależność partyjna 40 lat temu w państwie o ustroju komunistycznym?

Nie wiem choć się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)