Wpis z mikrobloga

Neuroukropoliniaki be like:

Woah, co za wspaniały, bezkomrpmisowy silny lider!
Nie lubi Rosji, kocha Ukraine a do tego wygląda jak moggujący wszystkich łobuz i prawdziwy mężczyzna! Nie to co ten przegryw Duda!
Ma moje pełne poparcie, wspaniały człowiek, hehe to kiedy ruszamy na Moskwe panie prezydencie, ja już ubrany, jedziemy NAFO hehe smieszny pise jedziemy wojenka hueee zemsta na wroga zajmujemy moskwe!!! xdd!
Salutujemy panu, szkoda że u nas jakieś słabeusze Dudy i pro ruskie Konfederosje, chcielibyśmy mieć u nas w Polsce takiego silnego, męskiego lidera jak pan!
Zobaczcie chlopaki, on jeździ metrem i lata samolotem komercyjnym jak wszyscy inni! I jeździ motorem, jaki chad!!!

Ale... ale jak to, co to znaczy że był pan członkiem komunistycznej partii czechoslowacji, czyli sowieckiej partii marionetkowej, był pan żołnierzem Układu Warszawskiego, popiera pan LGBT i aborcję... dobra, nieważne - to psuje nam narrację! Zamknijcie się głupie prawagi!!!
Czy możemy już panu obciągnąć?

#czechy #petrpavel #nafo #heheszki #bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #polityka #4konserwy #ukraina
j.....i - Neuroukropoliniaki be like: 

Woah, co za wspaniały, bezkomrpmisowy silny l...

źródło: petr pavel

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@xiv7:
Codziennie w aborcji ginie 125 000 tysięcy ludzi.
Wystarczą trzy dni legalnej aborcji żeby przewyższyć całkowitą liczbę ofiar wojny na ukrainie.

Neuropka oczywiście nie obchodzi to że funkcjonuje w cywilizacji śmierci w której całkowicie legalnie można w ciągu 24 godzin przeprowadzić monstrualny w swojej wielkości holokaust niewinnych ludzi, liczy sie to że w czechach prezydentem jest silny ziomek który nie lubi rosji Xd!!!
()
  • Odpowiedz
Codziennie w aborcji ginie 125 000 tysięcy ludzi.

Wystarczą trzy dni legalnej aborcji żeby przewyższyć całkowitą liczbę ofiar wojny na ukrainie.


Neuropka oczywiście nie obchodzi to że funkcjonuje w cywilizacji śmierci w której całkowicie legalnie można w ciągu 24 godzin przeprowadzić monstrualny w swojej wielkości holokaust niewinnych ludzi, liczy sie to że w czechach prezydentem jest silny ziomek który nie lubi rosji Xd!!!

()


@jaszczurki: No
  • Odpowiedz
@BayzedMan:

No to zobacz ile tej aborcji jest przeprowadzane w rosji.

Nie muszę, znam statystyki, a Rosję uważam za wrogię państwo zarówno z perspektywy geopolitycznej jak i kulturowej
  • Odpowiedz
@jaszczurki: Peter Pavel był szefem Komitetu Wojskowego NATO. Żeby objąć tę posadę musiał przejść przez restrykcyjne"miksery" służb NATO, USA i pewnie innych państw członkowskich, aby wyeliminować powiązania z obcymi służbami, potwierdzić pozytywne nastawienie do NATO itd.

Polscy "antykomuniści" z gwoździem w łbie nie dopuszczają do świadomości, że można było być antykomunistą i jednocześnie wykorzystać komunistyczny apart państwowy do robienia kariery, zdobywania doświadczenia i zarabiania pieniędzy.
  • Odpowiedz
@eilfk32: Rozumiem że jak Jaruzelski albo Hitler nagle powstaliby z grobu i zadeklarowali że nienawidzą Rosji, to też byście sie podniecali jacy to są wielcy NAFO czadzi i otaczali te postacie mitycznym kultem jak tego Czeskiego kukolda?
  • Odpowiedz
  • 13
@jaszczurki: no to właśnie chcemy powstrzymać Rosję w której aborcja jest na porządku dziennym ( ͡° ͜ʖ ͡°) powinieneś się cieszyć
  • Odpowiedz
@xiv7: Na Ukrainie aborcja, surogacja i reszta tej degrengolady jest praktycznie na takim samym poziomie jak w Rosji. Ukraina kulturowo i cywilizacyjnie jest do Rosji bardzo zbliżona, z tą różnicą że na Ukrainie jeszcze legalizuje się te procedery, chodzi w skarpetach i nie sra do dziur w ziemi
  • Odpowiedz
Rozumiem że jak Jaruzelski albo Hitler nagle powstaliby z grobu i zadeklarowali że nienawidzą Rosji, to też byście sie podniecali jacy to są wielcy NAFO czadzi


@jaszczurki tak, a gdyby Rosja napadła na Piekło to sam Lucyfer stałby się moim bratem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czeskiego kukolda


@jaszczurki nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
@jaszczurki: Sprowadzacie kwestię aborcji do prostego "tak, albo nie".
To nie jest takie proste pytanie. Trzeba je rozpatrywać w kontekście okoliczności.

Jak jest kobieta zgwałcona to powinna mieć prawo do aborcji, czy nie?
Jak jest płód, który poważnie zagraża życiu matki, to powinna mieć prawo do aborcji, czy nie?
Jak jest płód, który nie ma szans przeżycia, to powinno być prawo aborcji, czy nie?
  • Odpowiedz
@jaszczurki: Powiedz mi (albo i nie, ale zastanów się sam): masz żonę, dziewczynę, albo narzeczoną?

Czuł byś się komfortowo, wiedząc, że w razie poważnych problemów prawo zabrania jej aborcji. Że będzie zmuszona urodzić dziecko, niezależnie od tego, czy jej się to podoba, czy nie, z jakim ryzykiem się to wiąże i jak ona się z tym czuje? Że zostanie sprowadzona do roli przymusowego inkubatora.
(Nie mówię o banalnych i głupich sytuacjach w stylu "nie chcę, bo nie" albo "byłam głupia i wpadłam". Mówię o poważnych problemach.)

Mnie martwią od jakiegoś czasu
  • Odpowiedz
@Eillis: Stary, to są marginalne, rzadkie przypadki. Zamiast walczyć z aborcjami, walczmy z gwałcicielami i pedofilami, zaostrzając kary za te przestępstwa i prowadząc politykę zapobiegawczą
  • Odpowiedz
@jaszczurki: Z bandytami też należy walczyć, ale to osobna sprawa.
To że będziemy z nimi walczyć, nie znaczy, że znikną kompletnie i że nie będzie skutków ich działalności.

Jeśli przypadki gwałtów i zagrożenia życia są marginalne, to nie było by szkody w tym, gdyby aborcja była by w takich sytuacjach dozwolona. A ludzie spali by spokojniej. I nie bali by się rodzić dzieci.
A jeśli nie są marginalne, to tym bardziej powinno to być
  • Odpowiedz
@Eillis: Mówienie o tym że kobiety nie rodzą, bo boją się rodzić to straszny cope. Ja jestem za tym żeby karać sprawców, a nie ich ofiary. Raz na 100000 przypadków może i dojdzie do gwałtu zakończonego niechcianą ciążą. Równie dobrze raz na 100000 kogoś trafi meteor albo złom kosmiczny, takie po prostu jest życie, że dochodzi do ultra żadkich zdażeń losowych, nic na to nie poradzimy. Jeśli kobieta nie chce
  • Odpowiedz
@jaszczurki: Mówię za siebie. Prawo aborcyjne poważnie zniechęca mnie do posiadania dzieci. Mówię to całkiem serio.
A mam w tej kwestii mieszane uczucia, bo jestem patriotą i wiem, że dla dobra kraju Polacy muszą mieć dużo zdrowych dzieci.
Do tego boli mnie, że nasze Państwo praktycznie działa tutaj przeciwko mnie, w bardzo ważnej kwestii, która nawet jest we wspólnym interesie.

Podejrzewam, że miałbyś inne zdanie, gdybyś był kobietą. Wyobrażasz sobie być przymusowym inkubatorem?
Pasów w samochodzie też powinniśmy zabronić, bo wypadki zdarzają się
  • Odpowiedz
@Eillis:

A mam w tej kwestii mieszane uczucia, bo jestem patriotą i wiem, że dla dobra kraju Polacy >muszą mieć dużo zdrowych dzieci.

Do tego boli mnie, że nasze Państwo praktycznie działa tutaj przeciwko mnie, w bardzo ważnej >kwestii, która nawet jest we wspólnym interesie.

Ale o czym ty mówisz? Obecnie aborcja z gwałtu jest w Polsce całkowicie legalna
  • Odpowiedz