Wpis z mikrobloga

Dzieciaczki co raz na 5 lat jeżdżą ekspresówką się zesrały.
Jakbyście jeździli trochę częściej to byście wiedzieli, ze tacy jak ten przede mną jest standardem na ekspresówkach. On zjechał, ja go wyprzedziłem co widać na filmiku, oczekiwałem za nim aż on zjedzie. Nie popełniłem żadnego błędu. Na ekspresowkach i autostradach jazda w wężyku na lewym pasie jest rzeczą NORMALNĄ i gdyby każdy jechał jak ten w Megance to wypadki by były co
Podałem: skonczyłeś wyprzedzaniem za tirem, co sam przyznałeś,


1. Wyprzedziłem TIR. Chciałem wyprzedzić również samochód przede mną. Widziałem, ze on ma dużo miejsca przed sobą więc byłem pewny, ze on zjedzie
2. Odczekałem 2-3 sekundy żeby upewnić się czy auto przede mną zjedzie czy nie. W tym czasie zwiększyłem dystans przed TIRem do tych ok. 50m. Na filmie widać, ze jadę 130 km/h, tiry jeżdżą 90 km/h więc różnica wynosi 40 km/h
@Iudex: biorąc pod uwagę, ze od minięcia tira do pojawienia się w kadrze Meganki minęło 9 sekund i biorąc pod uwagę, ze auto potrzebuje kilku sekund na rozpędzenie się te 20km/h więcej niż ja (bo ja tyle mniei więcej określam jego prędkość) a potem kolejne 5-6 sekund na wyprzedzenie mnie oraz on potrzebuje minimum 2-3 sekundy na zachowanie bezpiecznej odległości od tira to nie ma możliwości żeby była tutaj mowa o
rozwala mnie że co pare dni są w gorących jakieś wpisy o tym jak polacy niebezpiecznie jeżdżą a tu nikt nie widzi przykładu


@czokobons: właśnie mnie to samo rozwala. Wszyscy bronią Meganki, ze nic nie zrobiła a nawet pochwalają xDDD a największy problem widzą w tym, ze ja byłem na lewym pasie o 2 sekundy za długo xD

Nawet do tego przede mną się nie czepiają ludzie w komentarzu xD
@Mi-24: właśnie przez takich dzbanów jak Ty i Ci plusujący jest agresja na drodze. To, że podjeżdżasz pod zderzak nie znaczy, że trzeba ustąpić ci pas. Autor nagrania cały czas wyprzedzał trzymając bezpieczny okres. Miał prawo jechać lewym. I nie można go zmuszać by zaniechał wyprzedzania. I już wszyscy powinni wiedzieć, że trzymanie prawej krawędzi jezdni nie ma zastosowania gdy ruch jest na tyle duży, że oba pasy są zajęte. To
Pisałem sto razy, ze sam chciałem wyprzedzić


@KonwersatorZabytkow: no to popatrz, koleś przed Tobą ogarnął (trochę za późno, ale nieważne), że ktoś chce go wyprzedzić i zjechał na prawy. Ty cały czas pewnie widziałeś megankę, która chciała Cię wyprzedzić i siedziałeś na lewym.

Jak ktoś chce jechać szybciej, to zjedź i go puść, a nie "może w ciągu najbliższej minuty będę wyprzedzał, to zostanę na lewym"