Wpis z mikrobloga

Nie wyobrażam sobie sytuacji, ze ja miałabym być którąś z kolei dla mojego niebieskiego w czymś a on dla mnie byłby pierwszym.

Przykładowo jeśli ja przed związkiem z nim nigdy nie roochalam się bez gumy a on przed związkiem ze mną tak, to albo musiałabym to nadrobić z innym (czyli zdradzić mojego niebieskiego) albo nigdy mu nie pozwolić na seks bez gumy ze mną, choćby kosztem rozstania.

Nie może być tak, że ja w życiu mam mniejsze doświadczenie w czymś niż on, że ja mniejsze ryzyko podejmowałam w danym wieku a on większe (czyli był odważniejszy, bardziej ryzykujący, czyli lepszy).

Poniekąd rozumiem więc prawiczków, którzy nie chcą kobiety nie-dziewicy (chyba że do stracenia prawictwa dla następnej). Takie różnice pomiędzy osobami w związku mogą niszczyć banię.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #oswiadczenie #przemyslenia
  • 30
Nie może być tak, że ja w życiu mam mniejsze doświadczenie w czymś niż on, że ja mniejsze ryzyko podejmowałam w danym wieku a on większe (czyli był odważniejszy, bardziej ryzykujący, czyli lepszy).


@AlienFromWenus: Eeeeee... przecież to właśnie zawsze podniecało kobiety że facet jest bardziej doświadczony
przecież to właśnie zawsze podniecało kobiety że facet jest bardziej doświadczony


@onepnch:

Eeee ale o czym ty do mnie piszesz i właściwie po co? Dlaczego uważasz że ma mnie obchodzić to co podnieca kobiety? XD mnie interesuje co mnie podnieca, logiczne. No ale podejrzewam prędzej że to takie wbicie szpilki z twojej strony, że jak to zamiast myśleć jak inne baby i cieszyć się że chłop jest doświadczony to śmiem mieć
@AlienFromWenus: a jak on wcześniej uprawiał seks analny, ale nie jest jego zwolennikiem, nie spodobało mu się i nie chce uprawiać z Tobą a Ty nie chcesz takiego seksu uprawiać, nie kręci Cię to, i nie chcesz tego robić, to zmusisz się, żeby ktoś Cię posunął w dupę, mimo, że tego nie chcesz, aby tylko było po równo? xD
Mi to wydaje się nie do końca normalne xDDDD
z fartem
Eeee ale o czym ty do mnie piszesz i właściwie po co?


@AlienFromWenus: Bo mogę bo to publiczne forum. A ty po co piszesz te wysrywy które nikogo nie obchodzą?

No ale podejrzewam prędzej że to takie wbicie szpilki z twojej strony,


Dokładnie, wyobraź sobie że planowałem to od rana. #!$%@?, od lat to planowałem. Nieźle #!$%@?ęta jesteś XD
@onepnch: człowieku o chooy ci chodzi teraz xD super, inne baby się cieszą doświadczonym facetem ale ja nie, czy ja popełniam w ten sposób jakiś grzech ciężki że nie wpasowałam się w twoje wyobrażenie o kobietach?
@Hissis: każdy ma swoje preferencje, ja się czuję po prostu gorsza od faceta jeśli nie robiłam czegoś a on tak, zwłaszcza jeśli to wymaga ryzyka i odwagi. Jeśli on się umiał odważyć a ja nie to ja wychodzę na gorszą więc ja muszę łapać doświadczenie z innymi by być na podobnym poziomie co on, łapanie tego doświadczenia z nim to nie to samo, bo wtedy on by wykorzystał swoją wizję do
@AlienFromWenus: O #!$%@? tobie chodzi? Atakujesz mnie bez powodu, rzuciłem tylko luźny komentarz. Zwykle właśnie kobiety oczekują doświadczenia od faceta, pewności siebie (która wnika z doświaczenia) itp. gówna. Jasne, wspólne przeżywanie "pierwszych razów" jest zajebiste ale lets be real, większość ludzi nie ma tego szczęścia żeby poznać kogoś w młodym wieku i razem iść przez życie. I po prostu po jakimś czasie trzeba zaakceptować fakt że ludzie nie są tabula rasa,
Zwykle właśnie kobiety oczekują doświadczenia od faceta


@onepnch:

Ale ja chcę wiedzieć po co mnie uświadamiasz czego z reguły chcą kobiety, wiem o tym bo wielu mi ten stereotyp powtarzało już pod innymi postami, nie trzeba mnie uświadamiać pod tym kątem, to brzmiało jak zarzut że coś ze mną nie tak, że ja wolę mniej doświadczonych.
@AlienFromWenus: No i ok. To nie był zarzut tylko raczej zaproszenie do dyskusji, po to jest ta śmieszna strona XD Zluzuj cycki trochę bo strasznie spięta jesteś :) Miłego dnia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)