Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Popatrzcie na zegarki ludzi z #frajerzyzmlm
Znam się na tym trochę, i nie widziałem u żadnego z tych "bogaczy" dobrego zegarka, same śmieci typu Tommy Hilfiger oraz inne diesel aby był duży i "złoty", tak właśnie wychodzi ich majętność skoro chcą się popisywać autami z wypożyczalni a na ręku śmieć za 300zl.
To w sumie zabawne bo pisze to mając na reku bb58 a nie uważam się za bogatego człowieka - przeciwnie do tych z #mlm
Aż mnie dziwi że nikt wcześniej nie zauważył tego o czym pisze. Pozdro



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
✨️ Autor wpisu (OP): @wap_eeL oczywiście że nic, ale skoro udają bogaczy, pokazują drogie auta i miejsca, to po prostu bawi mnie to że mają gówno zegarki które wyglądają na drogie - popisują się licząc na niewiedzę odbiorcy ich treści


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
@mirko_anonim: To nisza, nie każdy się zna czy interesuje ale masz rację udawanie bogacza z zegarkiem Diesel za 1000 zł xD. Ogólnie łatwo przejrzeć to życie "na bogato" czyli willa wyajęta w 10 osób, stary sprzęt Apple byle logo sie zgadzało, samochody z wypożyczalni, dwa komplety markowych ciuchów. To w pewien sposób przykre, że takie osoby nie potrafią się cieszyć z życia. Wyobrażasz sobie brać samochód z wypożyczalni, żeby porobić sobie
@mirko_anonim: wszystko się zgadza bo celują w ludzi którzy mają o tym blade pojęcie. Ograniczonych sebków lub karny na których TH robi wrażenie.

Nikt kto ma łeb na karku nie da im zarobić na sobie złotówki. Zegarek to wiadomo, kwestia indywidualna, jednego dnia noszę Casio a drugiego OP 116000 a pracuje na etacie jako trybik w systemie z którym tak walczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)