Wpis z mikrobloga

@Mar3czek: nie no, same wydarzenia ok, zawsze jakos mozna powiazac logicznie. Teraz juz sobie nie przypominam wszyskich scen ktore mnie mocno poirytowaly, ale dwie takie ktore zapadly mi w pamiec to: scena na poczatku filmu gdzie maja kolesia porabac i zutylizowac w kwasie. No sory, ale zwykly byly licealista i nauczyciel chemii nie kojarza mi sie jakos z hardkorowymi rzeźnikami zdolnymi do takich czynow. Druga scena to kiedy Walt pierwszy raz
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: BCS jako DLC do breaking bad śmiechu warte. Better Call Saul to serial równy a i w niektórych momentach lepszy od BB (chociażby dużo bardziej rozbudowane wątki kartelu robią robotę). Ale nie każdemu siada bo za "wolny"
  • Odpowiedz
@HeadH: no właśnie ja bardzo lubię bottle episodes, nie raz są to najlepsze odcinki całej serii albo sezonu. Bierze się to chyba stąd, że przy mniejszych środkach, trzeba wykazać się większą kreatywnością.
  • Odpowiedz
@Kriter: a ja na początku męczyłem się przy Zadzwoń do Soula gdzie po ostatnim odcinku nie moglem się pozbierać że to już jest koniec i nie zobaczę tego ponownie , kurde ale bym tam zakończenia pozmieniał marzyło mi się żeby im się jednak powiodło .
  • Odpowiedz
@szuleer: oglądania nie zaczyna się od czytania komentarzy na wykopie, sam fakt o niczym nie świadczy tu chodzi o drogę przebyta przez nich wszystkich i brak pogodzenia się że już więcej się tego nie obejrzy . polecam zimę masz z bani.
  • Odpowiedz