Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker to, że wy możecie mieć depresję jedynie wynikająca z kwestii hormonalnych, bądź zdrowotnych tudzież stricte uczuciowych, ale z wami się gada jak grochem o ścianę, najlepszy dowód, że wasze singielstwo wam nie przeszkadza, piszecie tylko tego typu wipierdy o samotności dla atencji... to chłopy bardziej cierpią z samotności, wy macie tysiąc możliwości na jej zapełnienie
  • Odpowiedz
to chłopy bardziej cierpią z samotności, wy macie tysiąc możliwości na jej zapełnienie


@noonchodzewsciekly: Miałam w życiu okresy, kiedy nie miałam do kogo gęby otworzyć poza rodzicami, ale tak, tylko mężczyźni mogą być samotni, wszystkie kobiety mają życie level easy i pod oknem każdej z nich stoi kolejka 10000 adoratorów xD
  • Odpowiedz
  • 1
@choochoomotherfucker: Stara, nie ma co ryja strzępić, to jakiś dzieciak i/lub idiota ¯\(ツ)/¯ @noonchodzewsciekly Ok, fajnie, już wiemy, że twój ból jest lepszy niż mój, a teraz wypad, idź powtarzać teksty kolegów z tagu gdzie indziej. Wróć jak wymyślisz coś swojego.
  • Odpowiedz
@kvoka guano wiecie o prawdziwym bólu, jak potraficie tylko niszczyć życie wartościowym, wrażliwym chłopom (waszej płci pojęcia nieznane), by pożądać i szczerze kochać pospolitych bydlaków albo kolorowych... i nawet z tym nie handlujcie... nie możecie być przegrywami w dzisiejszej rzeczywistości chyba, że na własne życzenie... wstawaj zesrałas się... nie jesteś w stanie mnie obrazić dziewczynko... to nie taguj tych swoich wypierdow przegryw, bo to nie ma nic z tym wspólnego... jedynym waszym
  • Odpowiedz