Wpis z mikrobloga

w weekend idziemy z kolegami na wyprawę/biwak do lasu i zastanawiam się czy wziąć kwasa (150ug). Mam wątpliwości bo nigdy nie brałem ani tego ani żadnych grzybów. Faktycznie trzeba się do tego jakoś mentalnie przygotować i nie wiem uważać żeby nie mieć „bad tripa” czy w praktyce to wyglada tak ze bierzesz karton i jest po prostu fajnie?
#narkotykizawszespoko

#narkotykizawszespoko
  • 27
@Matixkam: Dobry humor + dobra ekipa przy której czujesz się sobą to będzie super, ale lepiej żeby koledzy też wzięli, nie wiem jak inni ale ja czuje się nie swojo będąc jedyny w ekipie po psychodeliku.
@Matixkam: wszystko rozbija się o set & setting. Jeśli pójdziesz w dobrym humorze i z ludźmi, do których masz zaufanie - wtedy będziesz miał dobry czas. Z mojego doświadczenia kwas nie przekręca Ci percepcji, a raczej wyostrza to, co już masz w głowie. Natomiast dobrze by było, gdyby któryś z kolegów miał już doświadczenie z psychodelikami.
@jakub172 no właśnie raczej tylko ja będę brał, drugi ziomek pewnie ciastko będzie jadł. Bardziej chodzi mi czy jest serio się czego bać, dodam ze brałem już chyba wszystkie narkotyki świata i nigdy nie miałem jakiś „bad tripow”. Plan jest żeby rano wyruszyć gdzieś w głąb lasu i szukać miejscówki na biwak, po kwasie jest podobnie do zioła? W sensie ze idziesz i masz w głowie misję?
A fajnie się po tym chodzi? Bo potencjalnie kilka km przejdziemy plus z jakims bagażem


@Matixkam: tak i nie, ale prędzej tak. Chyba, że weźmiesz taką dawkę, że nie będziesz wiedział, że masz ciało
@mejndadi: mi brzmi jak bad tripxD ale co kto lubi

@Matixkam

w weekend idziemy z kolegami na wyprawę/biwak do lasu i zastanawiam się czy wziąć kwasa (150ug). Mam wątpliwości bo nigdy nie brałem ani tego ani żadnych grzybów.

Bardziej chodzi mi czy jest serio się czego bać, dodam ze brałem już chyba wszystkie narkotyki świata i nigdy nie miałem jakiś „bad tripow”. Plan jest żeby rano wyruszyć gdzieś w głąb lasu
Pobierz Jakis_Leszek - @mejndadi: mi brzmi jak bad tripxD ale co kto lubi

 @Matixkam 
w week...
źródło: 7E84414D-5FEF-4CC0-805C-AF9AED700701
@onepnch ty faktycznie. Ładnie nas tam gość uraczył wtedy widzę. Zjedliśmy po 80 i było srogo cały wieczór. Ale miło wspominam. Zgubiliśmy się w nocy w lesie, mgła, kotlowalismy trawę cały czas, jeden gość prawie dostał zapaści, musiałem kierować żeby go zgarnąć. Jeden z lepszych melanży.

Jestem dumny ze potrafię jednak bawić się bez alkoholu
( ͡º ͜ʖ͡º)