Wpis z mikrobloga

Czy na perfumy marki MDCI pojawiają się jakieś promki, czy muszę się pogodzić z tym że trzeba dać teraz ponad 1300zł/100ml Invasion Barbare? Kiedyś latało po tagu za ok 8zl/ml bo była promka czy po prostu cena skoczyła teraz w kosmos?
#perfumy
  • 7
@Guzinek Ultrachad? Nie, najwyżej dużo schudnę tego miesiąca... Najwięcej ile wydałem na jeden flakon to ok 430zl za Armani Code Absolu bo uwielbiam a podobno wycofywali, nie żałuję bo to mass pleaser z dobrymi parametrami, ale 1300 żeby pachniec jak dobrze, klasycznie, ale dla otoczenia w sumie jak ojciec po goleniu to nie spieszy mi sie dać takiej sumy.
@RumClapton: sam ostrze sobie zęby na zapachy MDCI od dłuższego czasu - IB miałem okazję powąchać i jest topowe fougere. Z perfum w podobnym klimacie (ale o innym, kremowym charakterze) za ok. 3 paki masz HdP 1725 - zawodnik godny polecenia, kiedyś go tutaj rozlewałem i wszystkim się podobał
@RumClapton: Z tego co wiem to przy zamówieniu większych ilości bezpośrednio od MDCI można było uzyskać spore rabaty. I właśnie tak mircy robili - najpierw sondowanie zapotrzebowania, a potem tego typu zamówienie. Niestety nie pamiętam kto takie rozbiórki robił. No i pewnie takie ceny już nie wrócą...