Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Lecimy z różową na Ibizę. Wiele podróży już za nami, ale zazwyczaj skupialiśmy się głównie na zwiedzaniu. Tym razem chcemy leżeć na plaży i imprezować. Ja 28 lvl, różowa 21 lvl. Jest bardzo atrakcyjną kobietą. Do tej pory nie spotykały nas żadne nieprzyjemne sytuacje, ale chyba muszę ograniczyć Wykop, bo mam pewne obawy przed odwiedzaniem klubów. Czy faktycznie tak jest, że typy chamsko podbijają i mają gdzieś, że dziewczyna jest w obecności swojego partnera? Czy spotkało kogoś z was coś takiego? W jaki sposób najskuteczniej sobie z tego typu sytuacją poradzić? #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #podroze #ibiza #hiszpania



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: takich historii jest jedna na milion, raczej zadnego gazu nie przewieziesz, ciezko powiedziec czy cos lokalnie sensownego mozna kupic
osobiscie nie mialem takiego problemu za granica, ale zona to tez nie 10/10 : )
Anonim (nie OP): Jeśli ja nie zaczepiają jak jesteś z nią na zwykłej ulicy czy nie robią zdjęć z ukrycia to nie jest aż tak atrakcyjna jak myślisz. Kiedyś się umawiałem z jedna laska która była modelka i zdobyła dość wysokie miejsca w tych bardziej znaczących konkursach miss- takie sytuacje były norma i tak, mieli gdzieś czy jestem obok niej.