Wpis z mikrobloga

Mam dosyć. Załamka. Trzy tygodnie pisania przez #tinder i Whatsapp, żeby na końcu dowiedzieć się, że czekała na decyzję chada, dla którego zostawiła swojego faceta. A i tak by nic nie wyszło, bo mam 175 cm wzrostu. I jeszcze chamski przytyk na koniec. Po prostu jest mi smutno, nawet płakać mi się chce, bo co z tego, że mało wartościowa kobieta, ale ostatnio mam tak cały czas. Przepraszam za swoje #feels tutaj przy sobocie.

#przegryw #blackpill #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #vejt #logikarozowychpaskow #p0lka #rozowepaski
SzymonXes - Mam dosyć. Załamka. Trzy tygodnie pisania przez #tinder i Whatsapp, żeby ...

źródło: waaa

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@SzymonXes:ja #!$%@?, wy serio nie macie co robić z czasem na takie bejty? postaraj się lepiej następnym razem, bo widać, że ta rozmowa nie była prowadzona wcześniej po braku dymku na górze (za duża przestrzeń pomiędzy chmurkami chatu), a konwersacja na to wskazuje
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz: tak choć nie. Dziewczyny lubią emocje. Toteż oferta spotkania musi być atrakcyjna. Która poleci na wyjście na miasto XD Druga sprawa to nie zadaje się pytania, a oznajmia się że idziemy. Równość równością, ale to facet ma ogarniać miejsce i czas. Na pytanie o wolny piątek z 70% odpowie że nie. I nie jest to kwietnia tylko tego czy chłop się podba. Bo dziewczyny bardziej lecą na emocje niż
  • Odpowiedz