Wpis z mikrobloga

Piątek, piąteczek, piątunio!

Podczas gdy chady będą odbywały stosunki z nowo poznanymi w klubach dziewczynami; mnóstwo inceli będzie tego wieczora odbywało stosunek z wałem z kołdry w piwnicy rodziców! Ktoś musi przegrywać, żeby inni mogli wygrywać!

Wyobraźcie sobie, tych wszystkich sub5humanów w Polsce, którzy dziś i jutro będą tryhardować w klubach i na imprezach, żeby #p0lka ich zechciała, mając norwood 4 oraz sub180 cm. Przecież to przekomicznie musi wyglądać, jak taki osobnik stawia drinki i zagaduje, a taka księżniczka go wykorzystuje na kasę, i leci do koleżanek po kupionym drinku. Jeszcze pewnie ma bekę pół wieczora z niego, że myślał iż uda mu się wyrwać taka księżniczkę.
Nie dajcie się #pua czy innemu #redpill i nie tryhardujcie jeśli kobiety same nie wychodzą z inicjatywą do Was! Zagadywanie kobiet to cope! Jeśli one nie zagadują do Ciebie to znaczy, że masz podludzkie geny i nie życzą sobie Twojej obecności!
#takaprawda #przegryw #stulejacontent #harlekinydlaprzegrywow #blackpill #blackpillraw #tfwnogf
BlackpillRAW - Piątek, piąteczek, piątunio! 

Podczas gdy chady będą odbywały stosunk...

źródło: balety

Pobierz
  • 37
@JohnTravoltta:

W klubie masz się zachowywać, wyglądać jak James Bond. Jak wyglądasz jak incel i zachowujesz się jak incel z fobią społeczną, to nie dziw się, że Ci nie wychodzi poznawanie nowych kobiet.


Czyli dotarliśmy do kwestii wyglądu. Rzeczywiście niesamowite jest że jeśli ktoś dobrze wygląda to jest w stanie coś ugrać. Szok i zaskoczenie.
Nigdy w życiu nie otrzymałem łatki desperata.


@JohnTravoltta: w sensie za każdym razem pytałeś każdą z tych setek osób w klubie "eej wcale nie wyglądam na desperata c'nie?!" XD

Jak wyglądasz jak incel


@JohnTravoltta: no właśnie, wierzę że jakby przyszedł wzrostak 1.9m do klubu samotnie to nawet nie patrzyliby na niego krzywo ale spróbuj przyjść samemu do klubu mając 1.70 to każda juleczka będzie wewnętrznie z ciebie kisnąć xd
@JohnTravoltta: Prawda. Choć ja jak chodziłem do klubów to lubiłem wyjść z grupà i się oderwać. Najlepszy hunting, choć może na 1/3 wyjść kogoś wyrwałem, to bywałych takie, że wyrywałem po kilka(raz chyba ponad 10 w szpanerskim klubie w Wawie, ubrany z zwykły t-shirt. Znajomi odjębani w jakieś koszule nic) Bardzo dużo daje mindset, ale musisz naprawdę się dobrze czuć. Udając laski to wyczuwają na kilometr
@kub54:

wyrywałem po kilka(raz chyba ponad 10 w szpanerskim klubie w Wawie, ubrany z zwykły t-shirt. Znajomi odjębani w jakieś koszule nic)

Ty tak na serio czy trollujesz? Bo jak ktoś jest przekonany że koszula ma decydować o powodzeniu to chyba.........nie.... to musi być trolling, nie ma innej możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlackpillRAW: #!$%@?, zapoznalem setki kobiet po zwyklym czesc. Znam typow co maja ponizej 170cm i wyrywali laski wyzsze od siebie. Jako wskazówkę moge podac by w klubie mozna byc delikatnie po % a nie nawalonym jak stodola. Bo wtedy sie nie ma ani gadki ani wygladu…
@kamil150794: nie wiem, mieli wszystkie zęby więc uśmiech raczej, pogodne usposobienie i błysk w oku był, włosy też były, chociaż też już w młodym wieku zakola się zdarzały. Na pewno nie mieli ubrań po rodzicach czy sprzed 5lat.

Poczucie humoru (nie #!$%@?) plus zwykła luźna gadka i bycie czystym schludnym uśmiechniętym i dobrze nastawionym. Jak wychodzisz na miasto to bez żadnych głupich celów, po prostu cel taki by się dobrze bawić
@BlackpillRAW: Robicie ludziom wodę z mózgu tak samo jak puasi czy redpillowcy, tylko podejście jest inne. Byłem ostatnio na imprezie i ze dwa miechy wcześniej tylko w plenerze. Próżno było szukać tam chada, bo wszędzie przeciętni ludzie. Trzeba być na prawdę naiwnym żeby myśleć że laska sama zagada jeśli ktoś jest dla niej osobą nieznajomą. Trzeba być znajomym przynajmniej z widzenia. Nie trzeba być żadnym chadem żeby laski same zagadywały. Wystarczą