Wpis z mikrobloga

Twój wygląd jest głównym czynnikiem tego w jaki sposób postrzegają cię kobiety.
Wywołuję tym samym do tablicy wykopka @TheGreatest, który wywołał niemałą wojnę w komentarzach pod swoim wpisem.

Zacznijcie zwracać uwagę na to jak odnoszą się do was kobiety w pracy, na ulicy, w sklepie czy gdziekolwiek indziej.
Patrzą się wam w oczy czy odwracają wzrok?
Uśmiechają się do was czy mają grymas na twarzy?
Same do was zagadują czy nawet nie patrzą w waszą stronę?

Jak to sprawdzić? Kiedy będziecie następnym razem w Żabce zwróćcie uwagę na to czy pani kasjerka się do was uśmiecha, patrzy na was, ogólnie po wyrazie jej twarzy jesteście w stanie stwierdzić czy jest okej.
I błagam - tylko nie mylcie tego z tym, że kasjerka musi się uśmiechać do każdego.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randki #kobiety #zwiazki #tinder
  • 18
Zacznijcie zwracać uwagę na to jak odnoszą się do was kobiety w pracy, na ulicy, w sklepie czy gdziekolwiek indziej


@NosaczPolak2: mają mnie za gościa z dużym interesem
I tu się nie mylą.
@NosaczPolak2: Ja kiedys REGULARNIE dostawalem wyrazne sygnaly zainteresowaia od obcych lasek 18-22 w sklepach sam majac 30 lat. Przez prawie 3 lata byl to moj jedyny sposob poznawania kobiet z nieprawdopodobna wrecz skutecznoscia na seks i zwiazki. Piekne to bylo. Niestety bardzo bolesnie przezylem to ze w pewnym momencie zycia przestaly to robic.
@Howard_Roark:
Jest dosyć subtelna różnica w postaci tego w jaki sposób kobieta się do ciebie uśmiecha.
Po czym ją poznać?
Jeśli jej uśmiech trwa dłużej niż chwilę i patrzy ci prosto w oczy to znak, że wpadłeś jej w oko.
Jeśli podniesie kąciki ust do góry na pół sekundy - no to masz swoją odpowiedź.
@NosaczPolak2: ale gówno xD. Na mnie często się patrzą dziewczyny, nawet moja obecna (swoją drogą 8/10) jest wtedy zazdrosna i dostaje pyerdolca. Parę razy mi się zdarzyło że jakaś ładna dziewczyna sama podeszła i zagadała co jest bardzo rzadkim zjawiskiem, a z drugiej strony wiele razy usłyszałem od jakiejs znajomej czy koleżanki że jestem brzydki i się śmiała na myśl związku ze mną xD.
Kasjerka jest w robocie i pracuje, nie
@Bjonr:
Tak, tak a dobrze wyglądający kelnerzy dostający numery telefonów w knajpie, od małolat po mężatki to bajka z mchu i paproci? :)
Jeśli kobieta uważa cię za atrakcyjnego to da ci o tym znać - w mniej lub bardziej bezpośredni sposób, niezależnie od tego czy jest w pracy czy na obiadku z rodzinką.
@NosaczPolak2: No ale ty masz jakiś ból odbytu teraz o to? Ładni ludzie zawsze mieli lepiej i łatwiej, czy to chłop czy baba i Ameryki nie odkryłeś. A o tych kelnerach nigdy nie słyszałem albo może interesowałem się ważniejszymi sprawami.
@Bjonr:
No ja zwracam na to wszystko uwagę, bo pod wpisem TheGreatest została rozpętana wojna na temat tego co kobiety lubią a czego nie. Bezsensowna eskalacja ostrej nagonki jednej strony na drugą.
@NosaczPolak2: tak, słuchaj baby co jej się podoba jak ona sama nie wie. Myśliwy nie pyta się sarny jak ja upolować. "Zadbane dłonie" xD. W takim razie 80% chłopów jest chodzącymi chadami. Tak samo wzrost - na wykopie przewija się tag Kononowicz i tam jest mowa o takim dryblasie, typ ma ze 2 metry a widać że nigdy baby za cycek nie potrzymał, chyba że matki. I weź pod uwagę że
@WirusowaPotworzyca:
Jeśli kobieta sama z siebie nie inicjuje rozmowy, kontaktu czy to na jakiejś apce czy to w realu to znak, że nie jest tobą zainteresowana.
Po czym poznać jej zainteresowanie?
Pisząc do ciebie zadaje mnóstwo pytań, wręcz cię nimi bombarduje.
Druga rzecz - zwróć uwagę na to jak ci odpisuje. Jeśli odpisuje jednym słowem, emotką to znak, że nie planuje z tobą nic szczególnego.
Traktuje cię jako takiego chłopka do