Wpis z mikrobloga

@KarmazynowyAstrofizyk: a choćby tak, że Karyna z Sebą i piątką dzieci, obecnie grodząca pięcioma parawanami obszar rozmiaru boiska do koszykówki, w momencie, gdy przyjdzie jej za taki areał zapłacić ze 100zł, nagle się okaże, że w całe siedem osób się mieszczą o na takim małym kocyku. Parawany rozstawiane o siódmej rano i czekające na rodzinkę, która łaskawie się zjawia tak koło południa też znikną, bo wobec braku osoby mogącej wnieść opłatę,
ty byłeś w ogóle kiedykolwiek nad polskim wybrzeżem?


@Krupier: tak z pincet razy za dzieciaka i kilka lat temu z ciekawości. Nigdzie nie twierdzę, że na polskich plażach się nie da znaleźć miejsca. Tak, da się. Ale gdy przychodząc w ładny dzień ciut później masz do wyboru resztke miejsca w przejściu między wygrodzonymi boiskami albo zapieprzanie paręset metrów od zejścia na plażę, no to chyba można się na takich egoistów #!$%@?ć,
Pobierz Jarek_P - >ty byłeś w ogóle kiedykolwiek nad polskim wybrzeżem? 

@Krupier: tak z pin...
źródło: a7d211f9-1264-46ed-9ea0-dfc1bb03d5e7
@Jarek_P:
My używamy małego parasola plażowego z boczkami, które można przysypać piaskiem aby nie odleciał. Tani jak barszcz, waży tyle co nic, łatwo się go pakuje i nosi w pokrowcu a przy okazji w przeciwieństwie do parawanu daje cień niezbędny dla mojej bladej jak córka młynarza żony.

Na plaży zajmujemy niedużo, bo przestrzeń około 160 x 200 cm a gdy rozbijemy się przy samej wodzie to nikt z plaży nas nie
Pobierz smk666 - @Jarek_P: 
My używamy małego parasola plażowego z boczkami, które można przy...
źródło: 04b9d3c74273b31a625ada298f61
@Jarek_P: ojoj, musiałem trafić w czuły punkt, że od razu musisz się do inwektyw uciekać. :D

tak z pincet razy za dzieciaka i kilka lat temu z ciekawości. Nigdzie nie twierdzę, że na polskich plażach się nie da znaleźć miejsca. Tak, da się. Ale gdy przychodząc w ładny dzień ciut później masz do wyboru resztke miejsca w przejściu między wygrodzonymi boiskami albo zapieprzanie paręset metrów od zejścia na plażę, no to
@Krupier: oj czytaj uważniej, inwektywy nie były do Ciebie, tylko do tego idioty od Tuska.
Co do reszty - w popularnej miejscowości i w ładny dzień w szczycie sezonu to nie będzie 5 minut, za diabła. A nawet jeśli - nie dyskutuję o zatłoczeniu plaży, tylko o jej grodzeniu. Serio tego bronisz? Może to ja w czuły punkt uderzyłem? Ile parawanów rozstawiasz? :D
i ciąg dalszy:

Na południowych plażach i tak musisz płacić za leżaki.


@Krupier: no muszę. I o to mi właśnie chodzi: przychodzę w kąpielówkach z ręcznikiem, płacę kilka euro i mam do dyspozycji dwa leżaki, stolik i parasol. Nie muszę leźć na plażę obładowany jak wielbłąd. Brakuje mi tego u nas.

Czy ty jesteś poważny, że wklejasz mi zdjęcie na teleobiektywie w kontrze do krótkiej ogniskowej? :D


@Krupier: Ty widziałeś
Pobierz Jarek_P - i ciąg dalszy:
Na południowych plażach i tak musisz płacić za leżaki.

@Kru...
źródło: parawan-wakacje
oj czytaj uważniej, inwektywy nie były do Ciebie, tylko do tego idioty od Tuska.


@Jarek_P: kurczę racja, przepraszam, źle przeczytałem. (°°

Co do reszty - w popularnej miejscowości i w ładny dzień w szczycie sezonu to nie będzie 5 minut, za diabła.


@Jarek_P: a ile się założysz? Nawet w Międzyzdrojach znajdę ci swobodną przestrzeń (nie totalnie pustą, to też jest
no muszę. I o to mi właśnie chodzi: przychodzę w kąpielówkach z ręcznikiem, płacę kilka euro i mam do dyspozycji dwa leżaki, stolik i parasol. Nie muszę leźć na plażę obładowany jak wielbłąd. Brakuje mi tego u nas.


@Jarek_P: na szczęście tego nie ma bo popularne plaże wyglądałyby tak tragicznie jak nad Adriatykiem.

Ty widziałeś to swoje zdjęcie? Może się mu jednak przyjrzyj? :D

Ale ok, znalazłem i takie robione na
Pobierz Krupier - >no muszę. I o to mi właśnie chodzi: przychodzę w kąpielówkach z ręcznikiem...
źródło: IMG_20220911_092554