Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wielu wybuchnie śmiechem, ale chyba muszę to komuś wyznać.

Mam penisa, który podczas wzwodu ma zawrotne 8,5 cm i nie jest to żart. Nic z tym nie zrobię, tak po prostu jest i tak póki co muszę żyć. Nie czuję nienawiści do kobiet, nie jestem incelem w tym pejoratywnym wymiarze tego słowa, ale świadomie się wyizolowałem, bo każda kobieta zabije mnie śmiechem, zresztą tu przez anonimowe wyśmieją mnie także mężczyźni. Taki się urodziłem i nie jest to moja wina, ale w gruncie rzeczy wiem, że za kilka lub kilkanaście lat czeka mnie sznur. Póki rodzice żyją to nie chcę im robić "syfu" na starość, ale jak oni odejdą to nic mnie trzymać nie będzie na tym świecie. Związek będzie w moim przypadku niemożliwy i tyle, przyjąłem to do wiadomości. Wiadomo człowiek chciałby wejść z kimś w relację, znaleźć sibie kogoś, ale to u mnie niemożliwe.

Można sobie kpić, żartować, ale ja na to nic nie poradzę. Bardzo bym chciał żeby było inaczej, ale jest jak jest. Trzeba zacisnąć zęby przetrwać te najbliższe lata do śmierci rodziców, a później się wyhuśtać i tyle.

#zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
spokojnie, znajdzie się chętna.


@majkel88: w Polsce mało prawdopodobne. Kto jak kto ale p0lki przyzwyczajone są do dużych #!$%@?ów. Ja bym szukał szczęścia w azji. Podobno średnia w korei to coś koło 9cm także ten. Inna sprawa jest taka że op przecenia wartość #!$%@? gdzie jest jeszcze 50 innych czynników przy szukaniu partnerki i nawet mając 20cm fiuta trzeba spełnić 49 pozostałych czynników żeby się zakwalifikować do następnej rundy zalotów u
@mirko_anonim: no cóż, nie będę Cię oszukiwał że mały penis to nieproblem. Raz jak byłem na balkonie, to słyszałem jak laska dzwoniła do drugiej i z piskiem (to chyba zachwyt był), że ten facet to ma największego k...a jakiego widziała xD

Musisz zagrać na czas. Zanim przystąpisz do działania to stwórz z laską więź.
Zasada, że najpierw jej orgazm a potem Ty dochodzisz. Wbrew temu co wykoupki piszą, laski potrafią być