Wpis z mikrobloga

@Skillez_ no właśnie, nikt normalny, osobiście spotykałem już gościa jadącego szybciej na czymś co przypominało rower, codziennie mijam gościa na monocyklu, kiedyś jechał ddr równolegle z moim samochodem prędkością zbliżoną do 70. Mam rodzinkę oszołomów na osiedlu, którzy mają hulajnogi rozpędzające się do podobnych prędkości, czym z resztą się bardzo owy typ chwali (mówił coś o 80km/h) i jeździ jak idiota. Ludzi bez wyobraźni, korzystających z takich urządzeń jest sporo.
Chodzi o to, że taki rower jest groźny gdy ktoś nim jedzie po drodze rowerowej albo chodnikiem.


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: technicznie chodnikiem się nie jeździ, a jak @Pan_latarka wskazał nie musisz się poruszać po drogach publicznych (co obejmuje DDR, DDP i CPR), więc sam produkt nie jest nielegalny i jego reklama również. Użycie go na drodze publicznej bez homologacji na motorower jest.
@Misiopysioo: No ale debile są wszędzie i jeżdżą na wszystkim, trzeba to zwyczajnie zrozumieć i liczyć że takich pajaców policja po prostu dorwie. Sam mam dosyć mocnego ebike'a i nie wyobrażam sobie lecieć nie wiadomo ile po mieście bo to proszenie się o kłopoty.