Wpis z mikrobloga

@Wojciech_Skupien: Hmm, chyba nie każdy rozumie, dlaczego chipsy są tak drogie, bo np chrupki nie podrożały tak.
Trzeba je wypalać w piecu, a w Polsce prąd/gaz jest drogi dla przedsiębiorców, chyba, że są wytwarzane w innym kraju, ale nie sądzę. Nawet w Australii znalazłem Monster Munch wytwarzane w Polsce.
@Wojciech_Skupien @dzieju41 kurrrwa naprawdę ich już porąbało, macie racje, po prostu nie kupować i nie jeść ale jak to zrobić jak uwielbiam to gówno i dodatkowo jestem w ciąży i mam taką ochotę na ten syf, że dramat


@Beesly: Poleciłbym aborcję i ochota powinna wtedy przejść ale w tym kraju to też nielegalne.
PiS niestety dobrze to przemyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Beesly: Co gorsza lata temu była wielka drama o olej palmowy i głupi konsumencki bez wiedzy zażyczyli sobie by olej był zmieniony na słonecznikowy, który jest jeszcze gorszy, producent ma gdzieś, a ludzie się jeszcze bardziej trują na swoje życzenie

może nie trafiłaś jeszcze na swój odpowiednik albo nie masz odpowiednich narzędzi, które ułatwiają całą zabawę, bo większość chyba olewa zabawę przez to jak przyrządzanie ziemniaków jest niewdzięczne, klucz to móc
@enten nie po to się z niebieskim staraliśmy o bobaska, żeby teraz go usuwać. Nigdy w życiu, takie żarty przestały mnie śmieszyć odkąd jestem w ciąży ;P ale przestały mnie również śmieszyć ceny w sklepach, już od dłuższego czasu. To jest jakiś smutny żart co się dzieje w tym kraju z cenami
ty się prowadzisz jak śmieć, miernoto


@Beesly: No jeśli śmieciowe żarcie doprowadza cie do takich wyzwisk, to nie dość że nie dbasz o dziecko, o dietę, to jeszcze o psychikę. LOL. Te wyzwiska są śmieszne, jakbyś miała mentalnie 12 lat. I takie coś dzieci ma. No karm chipsami, karm. I wódką.
@nowywinternetach hmm przecież Ty nic o mnie nie wiesz, anonie. Jedynie to, że lubię chipsy xD ale wiesz, że to wcale nie wyklucza zdrowego odżywiania, co nie? To, że ktoś lubi przekąski to nie znaczy, że źle się odżywia jedząc pozostałe posiłki. Ale to trzeba umieć w logiczne myślenie, trzeba czasem użyć wyobraźni, wiedzieć choć trochę o odżywianiu, o trzymaniu czystej miski no i przede wszystkim o ciąży (ʘʘ