Wpis z mikrobloga

Poka jakieś zdjęcie tych chińskich robotników z prymitywnymi narzędziami w Szanghaju bo mi się to miasto bardziej kojarzy z tym zdjęciem.


@LuckyStrike: Tak, tak, a taka Moskwa to tylko złote cebule, nowe wieżowce i pałac na Kremlu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@xfin: w Chinach jest grubo ponad 100 miast liczących więcej niż milion mieszkańców. A co do mojego komentarza to był odnośnie rewelacji wykopka który „na własne oczy” widział jak w Szanghaju ludzie żyją gorzej niż w XIX wieku ale żadnego zdjęcia na ten temat nie jest w stanie pokazać xD
TAK! Jest! To on! Nie mogło go tu zabraknąć! Idol wykopków! Typ z RPA mieszkający w USA czyli jedyne wiarygodne źródło informacji na temat Chin!


@LuckyStrike: Zapomniałeś napisać, że spędził ponad dekadę w Chinach xD. Beka z tego wykrzyknika w typowym chińskim stylu!! STO LAT REWOLUCJI!
@PiotrFr: Racja, kupić można ale zarejestrować już ciężko w dużych miastach. No ale co by było gdyby pozwolić ludziom w 20 milionowym mieście rejestrować spalinówki bez umiaru? Tez miałem wcześniej spalinówkę ale zarejestrowana poza miastem i jakoś nim jeździłem po Kantonie do tej pory. Mój stary grat idzie właśnie na złom a w wielkiej bolzdze pewno bym go sprzedał za kilkanaście tysięcy cebulionów xD
@LuckyStrike jesteś totalnie żałosny, do tego by używać wykopu musisz omijać prawo które tak tak zaciekle bronisz. Z jednej strony dobrze, że tam mieszkasz takie nędzne kreatury jak ty nie są potrzebne w zachidnim świecie.