Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike

@El_Trufel: Ja tu żyje i sobie chwale ale wykopki wiedza lepiej xD


@LuckyStrike nie chwalisz, tylko wciskasz komunistyczna propagandę. Robisz dokładnie to co ruskie, powiedz cwaniaku jak wygląda 90% chin, bez tych kilku największych miast? tak samo jak rosja moskwa i Petersburg, a wszędzie indziej stają dziury w ziemi, tak samo jest w chinach, kilka dużych miast, a reszta wygląda jak najgorsza wieś w Polsce. Tyle, że do tego się
@uriel_ck: Zacząłem publikować serie filmów o 100 najbogatszych miastach w Chinach i zaczynam od tych najbiedniejszych, popatrz sobie jak to wyglada zanim zaczniesz się błaźnić ze swoją wizja Chin. Na moim kanale jest wiele filmów gdzie pokazuje biedne wsie i prowincje. Kiedyś jeden z moich filmów o biednym chińskim mieście trafił na główna wykopu a wykopki pokazywały mi go jako przykład „jak się powinno pokazywać Chiny” głupki nie zorientowały się ze
LuckyStrike - @uriel_ck: Zacząłem publikować serie filmów o 100 najbogatszych miastac...
@LuckyStrike nie śledzę twojego kanału, ale dalej to nie zmienia faktu, że chiny to państwo komunistyczne, tak jak Rosja, są bardzo bogaci, garstka klasy średniej, a reszta ledwo wiąże koniec z końcem. Chyba, mi nie powiesz, że te miliony osób które robi w fabrykach zarabia godne pieniądze, a tym fabrykom opłaca im się godnie płacić, przy okazji dając takie ceny produktów, że taniej wyjdzie przetransportować z chin do Europy, niż zrobić to
@uriel_ck: Ta „garstka klasy średniej” to kilkaset milionów ludzi. Opublikowałem film o zarobkach w chińskich fabrykach i w dużych miastach Chińczycy zarabiają lepiej niż w Polsce a na dodatek mogą za te pieniądze kupić więcej bo tu jest taniej.W Chinach produkuje się NIE dlatego ze jest tu tania siła robocza ale ze względu na łańcuch dostaw i infrastrukturę. Jak nie oglądasz moich filmów to weź ze mną nie dyskutuj bo twoje
LuckyStrike - @uriel_ck: Ta „garstka klasy średniej” to kilkaset milionów ludzi. Opub...
@LuckyStrike "nie oglądasz moich filmów to nie ze mną nie dyskutuj", co już torba się kurczy, bo wiesz, że nie gadasz z leszczem? te kilkaset milinów to jaki procent całej populacji? całe 2%? wiesz, że błąd statyczny przy liczeniu ludności w chinach to 40 milionów? to tyle co cała Polska. W Chinach produkuje się bo tam nie ma wymogów co do zanieczyszczenia, łamanie praw ludzkich to codzienność. A co z samobójstwami w
@uriel_ck: kilkaset milionów to kilkadziesiąt % z całej populacji Chin. A tak poza tym to weź te swoje teorie zachowaj dla kogoś innego. Ja mieszkam w Chinach i na moich filmach pokazuje co widzę a ty mi tutaj wyskakujesz z wyssanymi z brudnego palca rewelacjami „bo komuna to komuna” xD Nie pisz już do mnie więcej bo nigdy nie byłeś w Chinach a próbujesz mnie tu pouczać LOL
@LuckyStrike młotkiem w głowę też się nigdy nie uderzyłem, a wiem, że boli. To, że gdzieś nie byłem nie znaczy, że nie wiem jak tam jest. Mamy XXI wiek, era internetu, możliwość sprawdzenia czegokolwiek nigdy nie była tak łatwa. To ty robisz z siebie cymbała mówiąc "nie oglądałeś moich filmików to nic nie wiesz", właśnie zachowujesz jak typowy komuch, cenzura, cenzura i raz jeszcze informacje z tych "właściwych" źródeł, a każdy inny
@LuckyStrike: mam dla ciebie złą wiadomość - chinole nie wybierają swoich prostytutek pod kątem wartości - jedynym wyznacznikiem jest chęć do kolaboracji, tak samo z pocałowaniem ręki płaciliby mi, wsiurowi w twoim typie czy kompletnemu menelowi z Pasigródka, byle tylko zachwalał puchatka w polskich mediach XD także dla swoich mocodawców jesteś wart tyle samo co obszczany bej pod dworcem, byleś tylko był Polakiem i w Polsce naganiał na piękne chiny XD
@Frygus96: Gościu, po piewsze ortografia, po drugie, w tych potężnie rozwijających się Chinach poziom życia jest gorszy niż w Polsce, na Słowacji i innych krajach Europy Wschodniej.
@LuckyStrike: Mówimy o tych Chinach które w przeliczeniu na mieszkańca mają tyle ładowarek co Europa i Stany.

Tak, wysyłacie swoje graty do Europy i USA, bo waszych poddanych na takie zabawki w większości nie stać(smartfony, samochody itp).Ta wyśmiewana Europa Wschodnia ma lepszy poziom życia od Chin. Ba nawet dużo wyższy, patrząc jaki tam u was panuje zamordyzm inne takie rzeczy. Nie wspominając o nawykach żywieniowych jakie tam u was panują(rodem ze