Wpis z mikrobloga

  • 6
@SUBAGAZI: Przestań się błaźnić, ty wiesz i ja wiem ze nie byles w Chinach. A te twoje bajki o robotnikach w kufajkach i dziwkach na chińskich ulicach zachowaj dla półgłówków z wypoku.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: bylem bylem, na stoczni cosco w Szanghaju w 2019 roku, jeszcze przed pandemia. O dziwkach na ulicach nic nie mowilem, dziwki byly w barach heh. Natomiast robotnicy w kufajkach robiący w 20 jakimis śmiesznymi ręcznymi narzędziami to co u nas robi jeden operator maszyny to był widok powszedni.
  • Odpowiedz
  • 8
@PiotrFr: Co jest niewydajne? BYD a może XPENG? Weź to powiedz Norwegom albo Holendrom bo dużo się tego tam sprzedaje. Wypisujesz bzdury z brudnego palca wyssane bo znając życie jeździsz 15 letnim szrotem po Niemcu. A swojego grata napędzasz ruską ropą albo gazem xD Kiedy tankujesz wmawiasz sobie: „przynajmniej nie mam chińskiego elektryka” I wtedy czujesz się lepiej xD
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

Weź to powiedz Norwegom albo Holendrom bo dużo się tego tam sprzedaje

I wcale nie ma to związku z ceną

Wypisujesz bzdury z brudnego palca wyssane bo znając życie jeździsz 15 letnim szrotem po Niemcu. A swojego grata napędzasz ruską ropą albo gazem

Akurat mam EV i kupuje zaraz drugiego żeby zastąpić wszystkie auta, więc zluzuj majty.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike:

Jakbyś miał pojęcie o czym piszesz to wiedziałbyś ile kosztują?

Chłopie wejdź na mój profil, bo mnie z kimś mylisz. Ludzie dodają mnie masowo na czarną za promowanie EV a mi z jakimś 15-letnim Golfem wyskakujesz.

Weź to powiedz Norwegom albo Holendrom bo dużo się tego tam sprzedaje

Top 10 z zeszłego roku. Gdzie te Chińczyki? Gdyby nie Volvo to nic by tam nie było
PiotrFr - @LuckyStrike: 
 Jakbyś miał pojęcie o czym piszesz to wiedziałbyś ile koszt...

źródło: IMG_20230809_082603

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuckyStrike jesteś jednym z tych, co pucuje berło do swojego EV i czuję się lepszy od innych? Ogólnie to nic do ciebie nie mam, nawet szacunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: owszem miasto jest piękne, co nie zmienia faktu że w industrialnych dzielnicach jest syf, pamiętam jeszcze ludzi na dżonkach pływających przy dokach i łowiących złom, tyle tam tego było że szok, plus w h*j takich cienkich pasków plastiku w wodzie.
To że w centrum stoja wieżowce nie znaczy że robotnicy nie zapier*alaja jak w XIX wieku albo i gorzej. Jak nie możesz w to uwierzyć komsomolcu, to jedz na
  • Odpowiedz