Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: niech zgadnę pokazano w telewizji jak wspaniale armia sobie radzi, ratuje ludzi, a nawet ptaszki i inne zwierzęta?

nie żebym nie wierzył, ale chciałbym to zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). pokaż te płynące samochody, zalane lotnisko Daxing, pokaż te płynące samochody w telewizji, takie jak tu:
hansschrodinger - @LuckyStrike: niech zgadnę pokazano w telewizji jak wspaniale armia...
@LuckyStrike: Może ty lepiej poszukaj. Wziąłem pierwszy film o powodzi z brzegu z cctv, co tam widzę?

Wojsko ratuje, wojsko pomaga, jeden samochód płynie, ratownicy uratowali chłopa z samochodu i niosą do karetki, wszyscy się cieszą, chłop szczęśliwy a prawie na koniec żołnierze idą i są oklaskiwani jprdle.

Nie widać tej realnej dewastacji którą można zobaczyć w innych filmach z youtube. To wygląda jak propaganda pisowska z tvp. Wiem, to porównanie
hansschrodinger - @LuckyStrike: Może ty lepiej poszukaj. Wziąłem pierwszy film o powo...
@hansschrodinger: wybrałeś se pajacu filmik pod swoją tezę i dorobiłeś do niego teorie nie znając nawet chińskiego. Dalej ciągniesz temat w którym się zbłaźniłeś już w swoim pierwszym wpisie twierdząc ze nie ma powodzi w chińskiej tv. A nie zauważyłeś np. tego filmu sprzed 4 godzin gdzie jest wszystko czego wg. ciebie nie ma w chińskiej tv? Nie pisz już do mnie więcej
LuckyStrike - @hansschrodinger: wybrałeś se pajacu filmik pod swoją tezę i dorobiłeś ...