Wpis z mikrobloga

Pamiętacie sprawę sprzed 2 tygodni, jak Somalijscy imigranci grupowo zgwałcili 27 latkę i zmusili jej partnera aby na to patrzył?
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/niemcy-grupowy-gwalt-na-27-latce-na-oczach-partnera-dwie-osoby-zatrzymane/d21vsd5

No, to niepochlebne opinie o tym parku są skutecznie usuwane. Poza googlem pełno wpisów o kieszonkowcach ,narkusach i że władza ma to w pompie. Lepiej o tym nie wspominać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#gwalt #niemcy #lewackalogika #imigranci
Pobierz StaraSzopa - Pamiętacie sprawę sprzed 2 tygodni, jak Somalijscy imigranci grupowo zgw...
źródło: Screenshot_2023-08-09-06-42-22-131_com.google.android.gm
  • 11
@StaraSzopa: To nie kwestia konkretnej sprawy, miejsca. Przy publikowaniu działają algorytmy które "coś tam sprowadzają" ( ͡° ͜ʖ ͡°) tu masz "drugs" "rape" itp więc pewnie z automatu uwaliło publikacje. Ja ostatnio dodawałem recenzję knajpy i też mi uwaliło (a nie pisałem nic o ćpaniu i ruchaniu ( ͡ ͜ʖ ͡)), odwołałem się to po 3 dniach i weryfikacji opublikowali. Ale tu
@StaraSzopa Kupywalem tam kiedys trawe.
Masa ciapakow, czarnych i podejrzanych mord, oczywiscie kazdy z prochami, albo roznego rodzaju "sprzetem" jako obstawa. I kazdy o tym wie. Wszystko za przyzwoleniem wladz, bo nie wierze ze berlinska policja nie ma mozliwosci zeby zrobic tam "deratyzacje"
Najwidoczniej pare gwaltow to mala cena za mozliwosc kupienia trawy czy koksu ;)

Raczej nie zapuszczalbym sie tam sam, a tymbardziej z panienka.
@StaraSzopa Opinie opiniami, ale widzac pelen park ciapakow i czarnych, do tego z dilerami na bramach nalezy sie zastanowic czy jest to odpowiednie miejsce na romantyczny spacer.

Mam wrazenie ze ludzie, a zwlaszcza laski uwierzyly ze "swiat jest kolorowy" ze "nikt nie ma prawa cie tknac" czy w inne "refuges welcome" no ale niestety - swiat to zle miejsce i zyja tu zli ludzie ;)
Szkoda tylko ze ta nauka byla dosyc
@StaraSzopa to jest blokada po tym jak ludzie robili rajdy na różne miejsca. Knajpy, sklepy - nawet tutaj brałem kilka razy udział w takich akcjach. Po tym masz blokowane oceny - gdy algo oznaczy taka aktywność na Twoim koncie.

Ostatnio też miałem z tym problem.
@StaraSzopa Kiedyś przez ten park sobie skróciłem drogę w Berlinie i się dziwiłem co tam tyle czarnych proponujących dragi i dziwny zapach unoszący się w powietrzu. Później poczytałem trochę w internecie i już wiedziałem, że jest to specyficzne miejsce na mapie Berlina