Wpis z mikrobloga

@G123: Wybrałbym to na 1 piętrze. Kuchnie możesz połączyć z salonem, a z salonu w razie potrzeby wydzielić dodatkowy pokój, ale minusem będzie brak w nim okna (z wejściem od przedpokoju lub dwoma wejściami salon + przedpokój).
Przewiew to akurat nie problem jak niektórzy sugerują, bo moim zdaniem będzie przez pomieszczenia.
Winda jest nowa z piętrem -1 (stary zsyp)? - blok ocieplony? okna 3 szybowe?
Jakie jest zadłużenie i co jest
@G123: mam dokładnie takie mieszkanie jak po prawej. 50m2 z tego sam salon 25m no i dużo większy balkon niż na załączonym obrazku, trzecie piętro. Wszystkie okna od strony południowej. Mieszkam tu już 3 lata, są dwa minusy tego mieszkania, pierwszy to problem ze zrobieniem przeciągu, a drugi to że od samego rana do samego wieczora słońce wali w okna (ale dzięki temu mamy mega widne mieszkanie. Plusem jest to że
@neeet oba mieszkania są po remoncie. W tym na 1 piętrze remont wykonany na bogato, wszystko nowe, ściany idealne, ledy w kuchni, łazience i w sypialni.

w tym na 4 piętrze na 1 rzut oka widać remont, nie był tak dokładny jak w tym na 1 piętrze. Ściany są spoko, ale nie tak dobre jak na 1 piętrze. Kuchnia trochę gorsza i brak bajerów.
@G123 no a ile kosztuje 30 parę metrów na rynku pierwotnym? Ja też mieszkam sam w 48 M2 w wielkiej płycie z 3 pokojami i zwyczajnie jest to dla mnie za dużo i przestrzeń sie marnuje. Ja na Twoim miejscu bym dozbieral brakującą kwotę na koncie mieszkaniowym i kupił nowa kawalerkę (nawet jak ceny w tym czasie wzrosną to konto Ci to wyrówna).
@G123 nie skończą, najwyżej dodrukują i będą utrzymywać stagflacje 10%, tak to sfinansują. Ten program to jest fundament utrzymania ruchu na rynku nieruchomości, jeśli on zniknie to ceny spadną, więc tymbardziej zyskasz czekając i oszczędzając na koncie mieszkaniowym. Przypominam, że to jest raczej długofalowy program, konto na pierwsze mieszkanie możesz założyć 13 letniemu dziecku i dopłatę i tak dostaniesz.