Wpis z mikrobloga

Ej symetryści przypomnijcie mi kiedy PO posuwało się do wyciągania historii leczenia żeby zaatakować kogoś kogo nie lubią? Kiedy ludzie z PO wysyłali sobie wrażliwe danej przez Whatsappa albo skrzynkę na WP? Szczerze to przez moment nawet myślałem, że Niedzielski po prostu robi co mu każą, a to taka sama, moralna kreatura jak pozostali pisowcy

Pomijam już nawet podsłuchy i Pegasusa o którego nikt już nie daje #!$%@?. W ogóle w tym kraju każdy ma wszystko w dupie. Ważne żeby było za co się nażreć, nachlać i poruchać.

#polityka #bekazpisu #gorzkiezale
Pobierz kobiaszu - Ej symetryści przypomnijcie mi kiedy PO posuwało się do wyciągania histori...
źródło: NzYQDrqv_400x400
  • 17
@kobiaszu: symetryzm powstal po to by kozna było równać zabójstwo z kradzierza ba 10 zl. Osoby używające tego terminu to w większości oszołomy dla których zabicie czlowieka rowna się tak samo jak kopniecie w auto uszkadzając czyjeś mienie.
Slowo aby bagatelizowac czyjeś wini i skutki dzialan.
Ci co go używają zapewne stwierdzili by, ze bomba atomowa zrzucona na Japonię to to samo co chory xzlowiek wrzucajacy kamień przez szybę do synagogi
@Gozd: Masz definicję bo widzę, że lekko za daleko odleciałeś:

Symetryzm – postawa ideologiczna zakładająca, że każdemu negatywnemu zjawisku zawinionemu przez dany obóz polityczny należy spróbować przeciwstawić analogiczne negatywne zjawisko zawinione przez obóz jego przeciwników (w Polsce z reguły w zestawieniu PO–PiS).


Teraz zwyczajnie jak ktoś wytknie jednej stronie i napisze, że druga też ma swoje za uszami to jest złym Symetrystą. Nieważne, że można zgadzać się np. tylko z częścią
@kobiaszu: a w dupie to mam, kolejna aferka dla daunów z wykopu. Jak widzę jakieś zdjęcie wrzucane po 609 razy to już wiem, że gównoburza sztucznie kręcona. Leczcie się w tym PO i zacznijcie jakiś program układać. PSL i Konfederosja już mają, pora na platfusów
Masz definicję bo widzę, że lekko za daleko odleciałeś:


@Darth_Gohan: chyba się Mirkowi coś pomieszało. Nie mowa tutaj o tym czy się zgadzamy poxzesci z jakas partia a o tym, że tego słowa w ogóle nie powinno się używać a ci co go używają maja nawalone w głowie. I porównają jak napisałem zabójcę ze sklepikowym złodziejem bo tak właśnie symetrysci postępują i to jest dla nich analogia. Ten zabil tamten ukradl
@Gozd: Ehh dobra widzę mimo definicji dalej nie chcesz zrozumieć.

Co jest złego w tym, że dostrzegam u jednej i u drugiej partii jej problemy?

Nie można nic złego powiedzieć na jedną, bo zaraz jesteś zwolennikiem drugiej i SYMETRYSTĄ jak powiesz, że przecież ta druga robiła coś podobnego.

Ja nie rozumiem krytykować z sensem już nie można?

Złamanie tego samego artykułu w prawie oznacza dokładnie to samo. Obojętnie czy robi je
Nie można nic złego powiedzieć na jedną, bo zaraz jesteś zwolennikiem drugiej i SYMETRYSTĄ jak powiesz, że przecież ta druga robiła coś podobnego.


@Darth_Gohan: to się nigdy nie wydarzyło w historii. Nie chodzi o "rzeczy podobne", tylko jakieś totalnie inny kaliber typu "zegarek Nowaka vs mama Obajtka będąca szwaczką kupująca firmę gotówką za 700 tysięcy złotych".
Jeżeli ktoś powie o mamie Obajtka, a ty wtedy wyjeżdżasz z Nowakiem to jesteś symetrystą.
@Tymajster: Nie wydarzyło się nigdy nic podobnego w historii?

Naprawdę? KO to była idealna partia i nie miała swoich afer? ŻADNYCH? Zero? Null?

Nie mieli afer na poziomie samorządowym podobnych do PiS-u gdzie jedni przechodzili do drugich i okazywało się, że dostawali roboty w spółkach miejskich? Przecież we Wrocławiu czy innych miastach nie było takich sytuacji :)

Tak wychodzenie z tekstem o mamie Obajtka vs Nowak to kiepskie porównanie.

Poza tym
jest złego w tym, że dostrzegam u jednej i u drugiej partii jej problemy?


@Darth_Gohan: to ty nie chcesz zrozumieć. Ludzie nie widza problemów jednych i drugiach a symetryzmem bronia jedynie swoich. Jak ktoś widzi wady u jednych i drugich to nie potrzebuje określenia symetryzm.
Analogicznie to jedni o drudzy kradną. Jedny tysiące a drudzy analogiczne miliony. Jedyne co w tym jest podobne to to, ze kradną. A dla wyznawców symetryzmu
@Tymajster: Zwyczajnie nie rozumiem czemu obecnie jak ktokolwiek ma wąty do SUPER PARTII KO to jest od razu nazywany symetrystą.

Powoli dochodzi do tego, że z wyznawcami KO rozmawia się jak z wyznawcami PiS-u. Ciut bardziej kulturalni, ale też nie widzą problemów w swojej partii.

Ja dalej czekam na ciut dłuższy program wyborczy niż to co wisi obecnie na ich stronie. Bo robienie ministerstwa przemysłu na Śląsku to jest zwyczajny żart.
Zwyczajnie nie rozumiem czemu obecnie jak ktokolwiek ma wąty do SUPER PARTII KO to jest od razu nazywany symetrystą.


@Darth_Gohan: ja tak samo. Dlatego napisałem, że nie każdy rozumie symetryzm jak Ty, nie dopiszemy ze dla mnie poprawne rozumowanie. Ale tak samo jak wszystkie inne rzeczy typu bodypositiw ponjakims czasie zostaje spaczone pojęcie.

Powoli dochodzi do tego, że z wyznawcami KO rozmawia się jak z wyznawcami PiS-u.


@Darth_Gohan: z wyznawcami