Wpis z mikrobloga

Czasami jest lepiej dołożyć xDD Czyli historia o tym dlaczego nie warto kupować chińskiego badziewia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakiś rok temu trafiłem na firmę #rockbros z akcesoriami dla roweru. Kupiłem od niej
uchwyty na bidon, torby pod siedzenie, spd, uchwyty na latarkę lampkę i okulary, czy nawet elektryczny dzwonek, narzędzia komplet XD Cieszyłem się że oszczędziłem xD

Na dzień dzisiejszy z całego tego kompletu przetrwał tylko dzwonek.
Rozpadło się dosłownie wszystko xD. Najbardziej mi żal pedałów #spd w których odpadła śrubka, a inne zerdzewiały. Z narzędzi które wrzucałem nie zostało nic, w pół roku je rdza przeżarła xD

Wrzucam dodatkowo zdjęcie podglądowe żeby unikać tego badziewia. Na dzień dzisiejszy wymieniłem już wszystko na rzeczy z decathlon.


#rowery #rower #zakupyzchin #aliexpress #chinskiecuda
gadatos - Czasami jest lepiej dołożyć xDD Czyli historia o tym dlaczego nie warto kup...

źródło: IMG_20230807_182923

Pobierz
  • 6
Kupiłem lampkę lumintopa, bo niby taka fajna, a badziew taki że szkoda słów. Wyłączała się na nierównościach, po jednej jeździe w deszczu zaczęł się #!$%@?ć sterownik, a potem nie wiem jak pęknął przycisk i teraz robi za przycisk do papieru
Z narzędzi które wrzucałem nie zostało nic, w pół roku je rdza przeżarła


@gadatos: nie mam zamiaru bronić chińszczyzny ale gdzie trzymasz narzędzia, w wiadrze z wodą? Mi bardziej przeszkadza, że tanie narzędzia są z plasteliny i po prostu szybko się zużywają ale żeby tak rdza brała to szok.