Aktywne Wpisy

panna_kotta +105
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

nieparzystokopytny +144
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS
Pobierz




@mirko_anonim: Bo teraz wszyscy chcą wejść w IT a jest za późno. Wchodzi się przed hypem albo chwile po a
─────────────────────
· Akcje:
Np ja - praca w fabryce kurzu i brudu.
4400 do ręki z premią ( mistyczny spawacz here) można powiedzieć, że rzeczy niemożliwe robię od ręki a na cuda chwilę trzeba poczekać. Z racji sytuacji rodzinnej nie mogę wyrwać się dalej w Polskę czy świat.
Moje życie to praca,
@thority: no ale ta trzydziestkę to masz teraz czy 6 lat temu. Bo chodzi o to kiedy a nie w jakim wieku