Wpis z mikrobloga

Lekarze to zbyt dobrze zarabiająca grupa społeczna.
Wstyd żeby taki dajmy na to endokrynolog brał za konsultację 250zł gdzie ci powie idź se pan badania zrób i tarczycę pomaca :D To jest brak po prostu etyki, ceny wymyślone z kosmosu, wyzysk polaków.
Na nfz za 5 lat prywatnie za 250zł z 5 dni.
patologia lekarska kasta
Czy np dentyści ci to już są odklejeni konkretnie,zapewne większość ma kilka tysięcy dniówki...
Inny przykład idziesz na USG badanie 10min i nie masz 200zł TO JEST DRAMAT

Gruba przesada.

#pracbaza #stomatologia #przegryw #ankieta #medycyna

koniowały
L.....n - Lekarze to zbyt dobrze zarabiająca grupa społeczna.
Wstyd żeby taki dajmy n...

źródło: temp_file6113195473129389481

Pobierz

Zgadzasz się?

  • Tak 63.9% (1180)
  • Nie 36.1% (667)

Oddanych głosów: 1847

  • 115
  • Odpowiedz
Sam studiowałem jeden z uważam trudniejszych kierunków inżynierskich, a przynajmniej taką ma opinię, czyli automatykę i robotykę i uważam, że to była bułka z masłem w porównaniu do medycyny. Moje przygotowanie do sesji to mniej więcej przygotowanie mojej żony do egzaminu z jednego przedmiotu.


@rooger: to chyba jednak miałeś po prostu łatwe studia xD
  • Odpowiedz
wykopki pizza z was xd

Jak informatyk zgarnia 300zl za h to spoko bo fachowiec. Tak działa wolny rynek. Nie podoba się cena to nie chodź.

@gracilis:

a już problemu ze stawkami w it i pokrewnych to już nie ma
  • Odpowiedz
Nie każdy ma wystarczajace możliwości intelektualne, żeby skończyć medycynę, ale to nie wina lobby lekarskiego xD.


@niezdiagnozowany: co to za bucowata gadka? xD medycyna nie jest trudna. Trudna to jest fizyka albo matematyka. Na medycynę potrzeba po prostu dużo czasu. A to że nie każdy idzie tą drogą to odpowiedz sobie sam - czemu każdy lekarz nie zostaje dermatologiem? Bo nie każdy ma takie zainteresowania, a wiadomo że żeby ukończyć
  • Odpowiedz
@LonNon: jeśli to tylko pomacanie i zlecenie badań, to możesz sam się pomacać, a za badania prywatnie zlecone i tak się płaci, więc możesz sam sobie wybrać, jeśli fryzjer albo manikiurzystka kasuje 250zł to jest to spoko, jeśli zrobi to lekarz to olaboga złodziej kasta
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko:

proste wykuwanie zawsze jest łatwiejsze niż rozwiązywanie złożonych problemów


Oho już widzę dobrego lekarza, który leci na prostym wykuwaniu materiału. To wszystko trzeba rozumieć, inaczej będziesz słabym lekarzem, który nie będzie zarabiał tych milionów
  • Odpowiedz