Wpis z mikrobloga

Czas na przypomnienie POTĘŻNEJ PIGUŁKI Panowie!

Przedstawiam Wam buty które nosi kobieta gdy pożąda faceta. Zgadza się, kobieta prawdziwie zainteresowana mężczyzną ubiera obcasy/kozaki/botki/szpilki.
A teraz przypomnij sobie co ubiera Twoja dziewczyna/żona. Ciągle płaskie balerinki albo adidasy "bo jej tak wygodniej"?
Jeżeli Twoja wybranka serca kategorycznie odmawia ubrania któregokolwiek z wyżej wymienionych rodzajów obuwia - it's over!

Brutalne, ale prawdziwe. NATURA.

#bootsmogg #bootsmogging #highheelsmogging #przegryw #blackpill #bluepill #redpill #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #modadamska
Miguelos - Czas na przypomnienie POTĘŻNEJ PIGUŁKI Panowie!

Przedstawiam Wam buty któ...

źródło: rgdthft

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Miguelos: jako, ze jestem kurdupel to raczej nie wskazane jest akurat ubieranie przez swinie takich butow. Jak bylem zawsze w zwiazkach to loszki na jakies wesela byly wrecz zmuszane zeby zakladac baleriny zeby utrzymac status wzrostowy w zwiazku na odpowiednim poziomie xD
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: A ja uwielbiam jak facet zarabia tłusty sos i będzie w stanie opłacić rehabilitację po chodzeniu w takich butach latami
To jest but dla żony milionera , dla mirasa zwykła baba w adidasie
Chcesz baby w szpilkach to na nią zarób dla aktywnych kobiet to nie praktyczne goofno
To jest tylko żeby wyglądać a nie w tym chodzić
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: o to ja 1.72m tyle, ze dla mnie to it's over a dla ciebie to bez roznicy xD A co do obcasow to chodzenie w nich poprawia aerodynamike krecenia dupa. Kiedys gadalem z kolezankami i spytalem je czy mi sie tylko wydaje czy tak faktycznie jest, ze w bucie na obcasie jakos tak lepiej calosciowo to krecenie dupa podczas chodzenia wyglada to potwierdzily, ze but na obcasie w znaczny sposob
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw ja takich nie widuje za dużo. Pewnie dlatego ze nie mieszkam w okolicy biur gdzie ludzie musza chodzić wystrojeni albo nie mam klubów wiec i kobiety nie chodza w szpilkach. Może to tez kwestia co rozumiesz przez szpilki. Jeśli tak mega wysoki i cienki obcas jak na zdjęciu to mało kobiet takie nosi. Obcasy grubsze lub koturny częściej widzę bo w tych jeszcze da się chodzić
  • Odpowiedz