Wpis z mikrobloga

@guguszp tydzień i więcej? No to masz odpowiedź na temat jak to zrobić, ale tego nie zrobiłeś bo w końcu nie wytrzymałeś, bo ludzie mają odruchy do przetrwania, tylko gdy człowiek nie musi nic robić by żyć to się nie włączają
@guguszp no tak, bo znam ludzi którzy mieli #!$%@? życie i im się chcę najbardziej żyć. Musisz zrozumieć że to choroba którą można pokonać a nie bo tak jest i uj, ale łatwiej się wyżalać, fantazjować i reagować złością. Idź I zacznij od małych rzeczy, postaraj się nauczyć czegoś, np podstaw rysowania, zacznij się leczyć a nie, jak wspomniałem, fantazjować o świecie którego nie ma i rzeczach do których nie masz dostępu
Musisz zrozumieć że to choroba którą można pokonać a nie bo tak jest i uj,


@MilyMichas: powiedz to Ravgorowi, który przez ponad połowę życia 15-20 lat leczył się psychiatrycznie, faszerował narkotykami od psychiatrów i chodził na terapię a skończył skacząc z okna z 12 piętra.
https://tvn24.pl/kultura-i-styl/rafal-gorecki-ravgor-nie-zyje-popularny-youtuber-i-tworca-internetowy-zmarl-w-wieku-35-lat-7246171

O dziwo najwięcej do powiedzenia o leczeniu/życiu mają ci co całe życie byli zdrowi i nie mieli takich problemów i kompletnie nie rozumieją czym to
@guguszp ale wiesz że on miał inne problemy niżeli ty? Że się leczył i coś robił dzięki temu dalej trwał? Że miał długi i tracił wzrok co najprawdopodobniej go dobiło? O dwubiegunówce nie wspomnę... Łatwo się porównywać kiedy ci pasuje, trudniej gdy się człowiek zagłębi w sprawę
@MilyMichas: a skąd ty wiesz jakie ja mam problemy? Mam osobowść unikającą, fobie, ptsd, niezaradnośc życiową, spektrum autyzmu i można tak wymieniac.

tak więc usiądź, zrozum że Twoje podejście też ma swoje plusy i postaraj się małymi kroczkami coś z tym zrobić, póki masz rodzinę która ciebie wspiera


Rodzina - matka zachlała się na śmierć kilkanascie lat temu, ojca nie widziałem na oczy. Pozostała rodzina twierdzi, że choroby psychiczne nie istnieją
@guguszp bo kłamiesz, masz jedzenie (bo zakupy i gotowanie to praca), masz komputer i opłacony internet a przecież nigdy niemal nie pracowałeś i nie pracujesz, ktoś ciebie utrzymuje wbrew twoim słowom pomimo tego że utrzymujesz że bliska rodzina nie żyje lub zapita a reszta tobą gardzi a zasiłku nie masz. Bronisz tutaj tego że masz super #!$%@?, idź do lekarza zamiast wmawiać wykopkom że nie da ci się pomóc bo ravgor się
@MilyMichas: z czym kłamie? Matka nie żyje a ojca na oczy nie widziałem to prawda. Mam ci wysłać może jeszcze akt zgonu? Dobrze się czujesz? Nigdzie nie pisze, że mam super #!$%@? bo pewnie znajdzie się dużo osób w gorszej sytuacji (np niepełnosprawnych/ ludzi-warzyw podłączonych do aparatury przez całe życie itd. Piszę tylko, że nie nadaję się do życia, jestem aspołeczny i niezaradny i #!$%@? oraz że wolałbym się poddać eutanazji