Wpis z mikrobloga

@MilyMichas: fasezrować się narkotykami które nic nie dają? Próbowałem pójść do pracy jak mi psycholog kazał i nie dawałem rady bo nie nadaję się do niczego. Ciężko tobie pojąć bo jesteś normalny i zdrowy i pewnie sprawia ci frajdę wyśmiewanie i nakłanianie niezaradnych do samobójstwa. Dla mnie życie nigdy nie miało sensu i chciałbym tylko aby eutanazja była legalna i zniknąć z tego świata i od takich ludzi jak ty.
@guguszp no słuchaj ja ci tłumaczę jakie są wyjścia xd po prostu, a nie żebyś leżał i modlił się aby stara ciebie nie wygodniła, skoro uważasz że nie możesz nic zmienić i tylko się żalić, to co Ci pozostaje? logicznie tylko śmierć, skoro agresją reagujesz na sugerowanie zmiany swojego życia. Ale coś Ci powiem, i na pewno mnie zwyzywasz za to, ale mimo wszystko siedzenie i nic nie robienie poza klikaniem w
@MilyMichas: piszesz komuś kto ma fobie społeczne, boi się ludzi, jest nieprzystosowany do życia w społeczeństwie i niezaradny życiowo, ma ataki ptsd, próbował pracować w kołchozie ale nawet tam się nie nadawał, nie chce życ i ty mi piszesz, że po prostu musi mi się coś zachcieć robić i się uda, proste.

To tak jakbym niewidomej na wózku poradził żeby po prostu wstała z wózka i otworzyła oczy. Albo człowiekowi z
@guguszp bo gdybyś od dziecka musiał #!$%@?ć by żyć to byś się przyzwyczaił, stosunek do życia może by się nie zmienił ale dalej. Masz problem i zaufaj ludziom którzy są od tego i walcz, ale to jest trudne więc tego nie robisz, więc nie zwalaj winy na świat że nie pozwala tobie wegetować, bo gdyby pozwalał to uwierz mi takich jak ty byłoby pół społeczeństwa. Nie da się żyć w impasie i
@MilyMichas: Coś podobnego przechodziłem przy operacji kiedy robili mi znieczulenie ogólne gdzie występuje małe (nadal większe niż trafienie 5 w lotto) ryzyko niewybudzneia się. Nie czułem bólu, zasnąłem, niestety się wybudziłem i tego żałuję.
@guguszp aaa czyli w cywilizowanych każdy chętny za darmo się może zabić w pięknej kapsule? xd nic nie ma za darmo, takie rzeczy kosztują więc potrzeba na to powodu, jak z rentą. Idź się lecz i staraj się zaufać, jedne leki nie pomogą to drugie, jedna praca nie wejdzie to druga, alternatywy nie masz
Idź się lecz i staraj się zaufać, jedne leki nie pomogą to drugie, jedna praca nie wejdzie to druga, alternatywy nie masz


@MilyMichas: mam, śmierć z głodu/choroby/samobójstwo (jesli w końcu się przełamie) albo eutanazja. Ewentualnie mega mi się poszczęści, wygram 100-500 mln w eurojackpot i za pieniądze jakoś uda mi się dokonać eutanazji, w końcu za pieniądze można wszystko.