Wpis z mikrobloga

naprawdę sądzisz że ludzie którzy tworzą jedną z najbardziej zaawansowanych technologii na ziemi nie wiedzą lepiej ile i jakich prętów należy dać? :)


@orfan: promy kosmiczne NASA się #!$%@?ły bo im styropian ( ͡° ͜ʖ ͡°) odpadł. A u mnie na bloku izolacja trzyma się świetnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Nie wiem czy trolujesz, ale odpiszę- naprawdę sądzisz że ludzie którzy tworzą jedną z najbardziej zaawansowanych technologii na ziemi nie wiedzą lepiej ile i jakich prętów należy dać? :)


@orfan: Akurat to jest żaden argument bo ludzie bywają #!$%@?ęci i coś można zrobić nie tak
https://forsal.pl/galeria/698709,inzynierowi-nie-wyszlo-oto-7-najwiekszych-katastrof-wywolanych-przez-blad-w-obliczeniach.html
Nighthuntero - >Nie wiem czy trolujesz, ale odpiszę- naprawdę sądzisz że ludzie którz...

źródło: Screenshot_20230804_221129_Opera

Pobierz
@GoldenJanusz: na logikę i wygląd to fotomontaż - dziesiątki ton stali wiszą sobie w powietrzu oparte na kilku pręcikach podwiązanych do górnej warstwy zbrojenia bez żadnego ugięcia, pod spodem żadnego szalunku. I ja mam uwierzyć, że to jest real?
@GoldenJanusz a moje inżynierskie oko zastanawiam się czy konstrukcja nie jest przezbrojona.

No i pamiętaj że żeby do działało to między prętami beton trzeba dobrze dogęścić, a to tutaj może być trudne.

Znajdź sobie betonowanie fundamentów w Opolu czy Jaworznie, jak to wtedy wyglądało