Wpis z mikrobloga

Każdemu kto podniesie rękę na władze, władza tą rękę odrąbie.
W obecnych czasach - gdy nas za bardzo krytykujesz, sprawdzimy na co się leczysz i ujawnimy to.

To jest trzeci świat. Już im całkowicie hamulce puściły. W normalnym kraju Niedzielski jeszcze dziś byłby zdymisjonowany.

#polityka #medycyna #bekazpisu i trochę #koronawirus bo to główną gwiazdą :)
pawelczixd - Każdemu kto podniesie rękę na władze, władza tą rękę odrąbie. 
W obecnyc...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 20
@pawelczixd: W normalnym państwie ten pis0wski złodziej odbywałby wyrok karny za defraudację publicznych pieniędzy i odpowiedzialność za śmierć 200 tys. nadmiarowych zgonów ale żyjemy w pis0wskim bandyckim państwie w którym prokurator generalny będący jednocześnie ministrem sprawiedliwości i politykiem partii rządowej nie będzie przecież swoich kolegów sypał
krytykujesz


@pawelczixd: kłamstwo to nei jest krytyika. gość celowo wprowadzał pacjentów w błąd żeby wywołać panikę to trochę gdubsza akcja niż "krytyka". tym bardzie jeżeli użyto do tego jednego z najcześćiel ogolądanych programów w tv.
@pawelczixd: przecież Niedzielski jest do #!$%@? w trybie natychmiastowym co by jaki kolwiek damage control przeprowadzic bo to co ten człowiek zrobił przekracza wszelkie granice godności człowieka a tym bardziej urzędnika państwowego.
@pawelczixd: zdarzało mi się bronić niektórych (!), niepopularnych decyzji podejmowanych przez niego podczas COVID (bo za mało danych, bo niepokojące symptomy itd). Ale to jest nie tylko czysty kryminał, co dodatkowo przestępstwo popełniane w absurdalnym poczuciu bezkarności. Są w stanie ujawniać tajne informacje pod własnym nazwiskiem by wygrać (kwestionowalne) pieprzoną dyskusję na Twitterze. To co robią za kulisami? Ile osób straciło kariery, dostało wyroki (lub gorzej) bo weszli w drogę pisowskiej
@demimka dostałem info z przychodni. jeżeli się nie da to masz rację,myślałem że minister sprawdzając że lekarz który to podnosił jednak dał radę wystawić takie leki to jednak się da, ale widocznie temu gościowi jakoś udało się odejść blokade
@stan-tookie-1 to nie jest „obejście” blokady. Ostatnia zmiana w prawie polega na tym, że lekarz musi sprawdzić w systemie pacjenta czy przypadkiem nie wyłudza kolejnej recepty. Problem polega na tym, że nawet jak sprawdzi, to recepta i tak nie przechodzi. Jeśli lekarz musiałby sam sobie sprawdzać to byłby absurd, wiec w przypadku pro auctore działa poprawnie. Nie mówiąc już o tym, że wg ustawy sprawdzić to można również w wywiadzie, a system
@pawelczixd: W normalnym kraju, Polska za PiS nie jest krajem normalnym.
Za PO, drugi zabójca Olewnika zginął, tego samego dnia minister odszedł mimo że jego wina była znikoma. A za PiS, po granatniku żadnych dymisji, po rakietach i helikopterach żadnych dymisji, po aferze maseczkowej i respiratorowej żadnej dymisji. Teraz coś takiego robi typ i również zero dymisji.
A ja przypomnę jak o Mejzę walczyli żeby go nie zdymisjonować...