Wpis z mikrobloga

To już dziesiąty rok odkąd zacząłem biegać.
Stuknęło mi to w tamtym tygodniu.

W pierwszym roku podczas 195 biegów przebiegłem 1820 km.

W drugim roku podczas 234 biegów przebiegłem 2650 km.

W trzecim roku podczas 198 biegów przebiegłem 2107 km.

W czwartym roku podczas 165 biegów przebiegłem 1470 km.

W piątym roku podczas 115 biegów przebiegłem 809 km.

W szóstym roku podczas 175 biegów przebiegłem 1273,43 km.

W siódmym roku podczas 84 biegów przebiegłem 712,29 km.

W ósmym roku podczas 96 biegów przebiegłem 1026,79 km.

W dziewiątym roku podczas 0 biegów przebiegłem 0,00 km.

W dziesiątym roku podczas 0 biegów przebiegłem 0,00 km.

W czasie niebieganie stałem się chodziarzem #chodziarz
Z nadzieją, że wrócę do biegania



[ #biegajzwykopem #bieganie #chwalesie #eksplodujacekolana #piwnypamietnikpestisa #innewojny #gownoztegobedzie #biegajzwykopem #ruszmirko #ruszsie #ruszmiasto ]
pestis - To już dziesiąty rok odkąd zacząłem biegać.
Stuknęło mi to w tamtym tygodniu...

źródło: cokolwiek

Pobierz
  • 25
@pestis: (,) nie moja wina że tak go wychowali. Matka ćpun cukrowy dawała mu jeszcze więcej, teraz je tone i mi mówi że je 100 razy mniej niż u mamci.
Wyobrażasz sobie że np. dopiero niedawno spróbował ode mnie pieczonego kurczaka? Przez 25 lat takich rzeczy nie jadł. Nie jadł pieczonych mięs, zupe tylko rosół i pomidorowa, znał tylko ziemniaki, kotleta oraz sałatki zamkowe z biedry.
@pestis: To dramat człowieka. I mój bo dobrze gotuje i lubie to robić ale na nim się świat nie kończy bo nie tylko on to zjada. Ale i tak coś mu sie zmieniło bo jak przynosił sosy w słoikach ze sklepu i sobie robi to co kiedyś to nie zje bo już niedobre. Zmienił mu się smak ale słodkie ponad wszystko, cukier to życie.
Gdy kiedyś gdy jeszcze nie mieszkaliśmy razem
@pestis: Myślę, że to nie przeszkadza. Z tego co widzę po sobie to do biegania są angażowane inne struktury w nogach lub w inny sposób. Ostatnio jak mnie trapiły kontuzje to na przykład mogłem biegać, a miałem problem z chodzeniem.