Wpis z mikrobloga

@fiatlecidozera: niejednokrotnie pisałem że ludzie kupujący elektryki to egoiści a mało tego widać że są zawistni - wpakowali się w gówno i chcą wciągnąć w to innych. Żeby badania były wiarygodne powinni odpowiadać tylko ludzie którzy mieli elektryka ale już sprzedali
niejednokrotnie pisałem że ludzie kupujący elektryki to egoiści a mało tego widać że są zawistni - wpakowali się w gówno i chcą wciągnąć w to innych. Żeby badania były wiarygodne powinni odpowiadać tylko ludzie którzy mieli elektryka ale już sprzedali


@bArrek: XD co to w ogóle jest? Mam sprzedać samochód z którego jestem zadowolony? Wtedy byś napisał że jak taki zadowolony to dlaczego sprzedał?
@bArrek:

wpakowali się w gówno i chcą wciągnąć w to innych. Żeby badania były wiarygodne powinni odpowiadać tylko ludzie którzy mieli elektryka ale już sprzedali

Żeby badania były wiarygodne to muszą wyjść po twojemu xD
@fiatlecidozera: @PiotrFr Te badania akurat są z dupy. Problemem z EV jest próg wejścia w postaci dostępu do ładowarki. EV kupują ludzie, którzy mają ładowarki w domu. Wtedy faktycznie EV pozbawione jest głównej wady.

Takie badanie można zrobić na dowolny temat. Ludzie zazwyczaj są zadowoleni ze swojej decyzji
@cwlmod:

Problemem z EV jest próg wejścia w postaci dostępu do ładowarki. EV kupują ludzie, którzy mają ładowarki w domu.

Ponad połowa ludzi może ładować w domu. A patrząc u siebie, mimo dość zacofanej infrastruktury w stosunku do liderów nie miałbym problemu z ładowaniem na mieście, dopóki ev nie będą stanowią ~50% aut na drogach. Ten co może i tak zawsze będzie ładować w domu
@cwlmod: widzę że logika nie jest twoją mocną stroną. Postaram się to wytłumaczyć, ale twoich ograniczeń intelektualnych nie przeskocze, jeżeli nie pozwolą ci tego ogarnąć.

1. Badanie dotyczy posiadaczy samochodów elektrycznych.

2. Jeżeli badani posiadają samochód elektryczny, najprawdopodobniej mieli możliwość ładowania ich w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postaraj się to przeanalizować powoli....

No i badanie nie dotyczy tego zadowolenia z użytkowania elektrycznego samochodu a z zadowolenia
Myślę, że nie mogłeś się bardziej sam zaorać zarzucąc mi braki w logicie, a potem pisząc jak debil xD


@cwlmod: uzasadnij ( ͡º ͜ʖ͡º)

Takie badanie można zrobić na dowolny temat. Ludzie zazwyczaj są zadowoleni ze swojej decyzji


Jak widać na przykładach opli, peugotów i nissanów #!$%@? bzdury...