Wpis z mikrobloga

551 256 + 89 + 42 + 25 + 147 = 551 559

Półmetek tegorocznego turnusu. Cisza, spokój, trochę ludzi, tego było mi trzeba. Jako że dni uciekają, to dzisiaj padło na Przełęcz Karkonoską i czeską stronę. Sama przełęcz w opłakanym stanie i nie wiem czy coś poza bycie top1 podjazdów w Polsce (wg altimetr) powinno was przekonać do podjazdu. Na jakieś 200-300 metrów od szczytu jest wyrwa na całej szerokości podjazdu i albo smyrniesz bokiem po trawie(małe szanse na powodzenie) albo się wypniesz ratując przed glebą. Ja próbowałem i oczywiście wyglebiłem, strat materialnych brak, jedynie krwawiące kolano. Żeby zjeżdżać na stronę polską trzeba być chorym albo głupim, albo jedno i drugie. Czeska strona? Dobre i szerokie asfalty, miód malina.

Cyferki cyferki
Dystans/przewyższenia 354km/7542m

#rowerowyrownik #rower #szosa #100km

Skrypt | Statystyki
Desmosedici - 551 256 + 89 + 42 + 25 + 147 = 551 559

Półmetek tegorocznego turnusu. ...

źródło: 02082023

Pobierz
  • 11
Na jakieś 200-300 metrów od szczytu jest wyrwa na całej szerokości podjazdu i albo smyrniesz bokiem po trawie(małe szanse na powodzenie) albo się wypniesz ratując przed glebą.


@Desmosedici: wystarczy jechać prosto i nic się nie dzieje. Testowane w tym roku 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW spotkałem kiedyś typa, który twierdził, że jego Vmax na zjeździe z karkonoskiej to 108 km/h. Uwierzyłem, bo typ przeleciał obok