Wpis z mikrobloga

Dlaczego tyle #p0lka jest w dzisiejszych czasach #!$%@?ęte na łeb? Mam wrażenie, że spokojnie w niektórych kręgach (zwłaszcza #studbaza ) co druga baba ma bordera, depresję czy inne zaburzenie.

We facetach mogą przebierać jak w rękawiczkach, #wojna ich nie dotyczy bo mogą wyjechać i elo, ogólnie zajebiste czasy mają do życia, a zdrowie psychiczne wysiada jakby tu jakaś okupacja była cały czas od 1939 xD

#psychiatria #psychologia #polska #zdrowie
JanRouterTrzeci - Dlaczego tyle #p0lka jest w dzisiejszych czasach #!$%@?ęte na łeb? ...

źródło: obraz_2023-08-02_103746864

Pobierz
  • 24
@JanRouterTrzeci: ego im wywaliło przez social media i każda zamiast celować w swoją ligę celuje w CHADA a chadów dla każdej nie starczy to potem wariują
no i połowa z tych borderek się bez ojca wychowywała bo w cuckoldystanie po rozwodzie prawie zawsze matki mają pełne prawa do dziecka
no i ogólnie kobiety to emocjonalnie są dzieci, nie potrafią sobie radzić z emocjami tak jak mężczyźni
jestem_tunowy - @JanRouterTrzeci: ego im wywaliło przez social media i każda zamiast ...

źródło: 950745fa5bd19aef210e34d3fe78deee960cf6935a54d1bbbfb34a86df315342_1

Pobierz
@Mamaboss: Brawo, dziękuję, że to powiedziałaś. To prawda, pracowałam kiedyś na Bawarii przez kilka miesięcy i podejście do życia i ludzi było nieporównywalne. Wróciłam do Polszy napełniona pozytywną energią, pięknymi górskimi widokami i napromieniowana słońcem i nie, nie miałam żadnego bolca na boku przez ten czas. Wróciłam do Polski to znów wrócily stany depresyjne i wszędzie ponure i złowrogie spojrzenia. A co do samych zaburzeń psychicznych to aż strach mieć cokolwiek
@szatkownica: Zgadzam się, mój były był z Niemiec i zawsze narzekał, jacy wredni i niemili ludzie są w Niemczech… Do czasu aż byliśmy na dwa tygodnie u moich rodziców w Polandii xD strasznie depresyjne i toksyczne społeczeństwo, z małymi wyjątkami.
@JanRouterTrzeci: Ojkofobia? To według was Polki to najgorsze kobiety w Europie ;)))) rozumiem, że w Polandii jest społeczeństwo kastowe i nie ma możliwości zwiększać swoich oczekiwań i bogacić się? xD
@szatkownica: Takie bajki to możesz wciskać komuś kto za granicą nie był. Niemcy to najbardziej toksyczni, wredni i zaburzeni ludzie na świecie. Poznając kogoś z Niemiec po minucie wiedziałem czy to rodowity Niemiec czy emigrant np z Serbii. Pracowałem z ludźmi z 30 krajow, w tym Argentyny i Nowej Zelandii. To są chorzy ludzie którzy na każdym kroku muszą ci udowodnić że jesteś gorszy bo nie z Niemiec. A kiedy zrobisz
@DrCieplak: Może tam mieli trochę inną mentalność, bo to była malutka mieścinka w Alpach praktycznie na granicy z Austrią. Myślę, że w wielkich miastach ludzie jednak są trochę inni, więc fakt, w sumie mało o tym wiem. Wychodzi na to, że nieważne gdzie jesteś, zawsze znajdą się toksyczni ludzie, ale napisałam tylko swoją obserwacje. Co jak co, ale pobyt tam był bardzo miłą odskocznią, mimo dość ciężkiej pracy.
pracowałam kiedyś na Bawarii


@szatkownica: co to za wsiurskie określenie

w Bawarii

Wróciłam do Polszy

do Polszy nikt ciebie nie zapraszał

wrócily stany depresyjne i wszędzie ponure i złowrogie spojrzenia

przykre, że masz tak w domu ¯\(ツ)/¯

A co do samych zaburzeń psychicznych to aż strach mieć cokolwiek zdiagnozowane, bo jakiś wykopek zaraz napisze, że jesteś zyebaną borderką czy inna dwubiegunówką

nie wiesz co potrafi wyprawiać borderka, czy dwubiegunówka, gdybyś wiedziała,
jak pracujesz z nimi w międzynarodowym konsorcjum jak równy z równym wtedy wychodzi natura Niemca i uznawanie innych za gorszych od siebie.


@DrCieplak: niestety to prawda
@lexico: Spojrzałam na kilka twoich wpisów i zauważyłam, że umiesz tylko innym dowalać nawet ich nie znając, a już kobietom (sorry babom) w szczególności. Nie wiem kto ciebie skrzywdził, ale może sam pwoienienies nad sobą popracować?
co piszesz i później do kogoś


@szatkownica: odpowiadam na Twój wpis, gdzie jedziesz po Polsce i ludziach.
To Ty napisałaś:

wrócily stany depresyjne i wszędzie ponure i złowrogie spojrzenia

To nie ja mam stany depresyjne i wszędzie widzę ponure i złowrogie spojrzenia

Ja wszędzie widzę ładne i chętne kobiety