Wpis z mikrobloga

@datester srogie urojenia... nazwać Socjaldemokratów z Razem "Neokomunistami" trzeba mieć ładnie zryty beret przez prawicowe memy z których pobiera się wiedzę
@datester: moje poglądy są najbliżej libertarianizmu i hejtuje konfe kiedy się da - nie pasują mi światopoglądowo a ich ekonomiczne plany są po prostu głupie widocznie pod publikę (w końcu potrzebują głosy idiotow)

Dlaczego jest więcej hejtu na konfe niż na pis? A no dlatego że wyborcy pisu są raczej mniejszością na tym portalu i jedyne co można robić to wymienianie kolejnych afer (warto dodać że jak ktoś ciśnie PiS to
moje poglądy są najbliżej libertarianizmu i hejtuje konfe kiedy się da


@Ayessare: moje poglądy są najbliżej libertarianizmu i propsuję konfe kiedy się da
@Jah00: to chyba tak sobie wmawiasz bo fajnie brzmi czy coś, nie wiem jak można mówić że ma się takie poglądy i propsowac konfe. Przecież to się kłóci całkowicie światopoglądowo i jakby ktoś faktycznie tak uważał to nawet by na nich nie spojrzał realnie

Idź udawać gdzie indziej

@Ayessare: Połowa Nowej Nadziei Mentzena to czystej krwi libertarianie jak np. Sośnierz, a Nowoczesna to "niby" centrowcy gosporadczy i postępowcy światopoglądowi czyli lewica. Libertarianie natomiast są skrajnymi wolnorynkowcami oraz nie są ani konserwatystami, ani postępowcami. Można powiedzieć, że są światopoglądowymi centrowcami. Robiłem setki testów politycznych i zawsze wychodzi mi to samo - libertarianin, najbliższe przyporządkowanie - Nowa Nadzieja Mentzena. Więc nie wiem jak można #!$%@?ć i tak bezczelnie kłamać, że coś
jestem libertarianinem pro-life i uważam libertarian aborcjonistów za zamordystów i zdrajców, tak samo takich, którzy domagają się by państwo regulowało związki partnerskie i inni mieniący się lewicowym libertarianizmem, który nie jest żadnym libertarianizmem tylko ukrytym zamordyzmem


@Jah00: ale na tych testach się nie kłamie jak chcesz miarodajne wyniki. Lewicowy libertarianizm XD ty lepiej zobacz na jakiej stronie osi światopoglądowej libertarianizm leży to się zdziwisz XDDDDD
@Ayessare: Kto ma się zdziwić? Tak jak pisałem, czerwona kropka to ja i połowa Nowej Nadzei to libertarianie. Test robiony kilka lat temu, więc nie było jeszcze Wolnościowców i Polski 2050. Tak samo lewe skrzydło Ruchu Narodowego dziś w większości jest z PISem jak np. Bąkiewicz i jego ludzie. Zwróć też uwagę na równą odległość poglądową od PIS i od PO. A dla mnie sprawy gospodarcze są dużo ważniejsze, więc toleruję
Pobierz Jah00 - @Ayessare: Kto ma się zdziwić? Tak jak pisałem, czerwona kropka to ja i połow...
źródło: Test-polityczny-partie
@Ayessare: To to samo. Korwiniści i wolnościowcy nie zmienili poglądów od 30 lat i nie mają powodu by zmieniać. Jedynie łagodzą postulaty, by poszerzyć elektorat i wraz z narodowcami móc wprowadzić je w życie. Więc nie, Konfa nie będzie w prawym górnym rogu, bo Konfa dryfuje i poszerza się do centrum, a Nowa Nadzieja jest dominującą siłą (to w tym obszarze jest najwięcej zwolenników i największe poparcie) i poglądy libertarian będą
@Jah00: konfa poszerza centrum XD wiele osób w tym z konfy by cię wyśmialo. Nadal przypominam że Korwin nie występuje teraz sam. Jedyny wspólne pole z libertarianami to oś gospodarcza ale i tak opiera się na nieprzemyslanych halach pod publike
konfa poszerza centrum XD


@Ayessare: Nie poszerza centrum, tylko poszerza się do centrum. Jeżeli na Konfederację ma zagłosować 20% lub więcej ludzi to musi ona łgodzić swoje postulaty w kierunku centrum, bo nie ma w Polsce tylu radykałów. A jeżeli ludzie zobaczą, że Konfederacja wprowadza dobre zmiany to będą także weryfikować swoje poglądy.

wiele osób w tym z konfy by cię wyśmialo.


@Ayessare: Przecież to wprost koncepcja Mentzena, którą cała