Wpis z mikrobloga

@Mortie88: to fakt do końca mieliśmy nadzieje ze pójdzie ;)


@stndix: Feuer Frei nie grają już od wielu lat. Z tymi miotaczami ognia na twarzach mieli trochę wpadek i groźnych sytuacji, myślę że stwierdzili że są już za starzy na takie szaleństwo - a Feuer Frei bez tego elementu by już nie miało tego uroku i dlatego wyleciało z setlist. Podobnie z Engel - Till już nie czuje się na siłach by nosić skrzydła ani na nich wisieć, więc wykasowali i na otarcie łez dali wersję piano. Szkoda, bo mogli zrobić po prostu stacjonarne skrzydła które by wyjeżdżały spod sceny i po prostu stały za Tillem - prawdziwego Engela bardzo brakuje.

Fajnie, że wpadły dwa leciwe kawałki, w tym Rammlied który od zawsze był numerem
  • Odpowiedz
  • 159
Za 330 ziko to mam wrażenie ze ten koncert był pro bono a bilet miał tylko pokryć koszt prądu i paliwa na ten #!$%@? performens xD dalej szukam butów, tak mnie #!$%@?ło.


@stndix: jedyna topowa kapela która naprawdę dba o swoich fanów, a nie drze kasy za wszelką cenę. Bilety na Feuerzone za 495 to jak za darmo przy takim widowisku. Metallica za odpowiednik FZ na 2024 żąda 1600 zł,
  • Odpowiedz
@enron: Wywalili Pussy? W Wilnie, na rozpoczęcie trasy jeszcze było.


@mariecziek: wywalili, bo w kontekście tej "afery" z naćpaną laską nie pomagało to w leczeniu wizerunku. W sumie nie ma co się dziwić, przy obecnych popieprzonych mediach byłby to młyn na wodę różnych "meetoo". Może kiedyś jeszcze wielki #!$%@? Tilla wróci?
  • Odpowiedz
@stndix: w niedzielę byłem, byłą taki rozpiernicz na FZ że ja #!$%@? XD
Najlepsze wspominki mam jak wystąpiłem na telebimie i to dwa razy XD
  • Odpowiedz
@stndix: kurna ale mam ból dupy przez was że nie poszłam ( ͡ ͜ʖ ͡)


@szynszyla2018: no to pozostaje Ci trzymać kciuki żeby znowu zagrali. Najlepiej za dwa lata, żeby coś fajnego nowego doszło (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@stndix Jezus trzeba dać tag na czarno bo to już 90 post normika który się tasuje bo zobaczył ogień. #!$%@? jaskiniowcy


@chwilowypaczelok: na tagu jest wręcz trupia cisza jak na dwa koncerty - a wcześniej to była w ogóle śmierć kliniczna xD
  • Odpowiedz
@enron: porownywanie Feuerzone z tym metalikowym to troche moim zdaniem nie trafione bo na mecie stoisz w srodku ich 'wybiegu',
z narodowym audio sie zgadzam. Dodatkowo na mecie jak masz farta (jak ja) to za cene płyty stoisz przy scenie, a na zespół zaa odry to nie ma takiej opcji
  • Odpowiedz
@Kubeusz89: Mutter super, ale koncertowo najfajniejsza była trasa LIFAD. Nie bez powodu wrócili do Rammlied jako startera ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@enron: porownywanie Feuerzone z tym metalikowym to troche moim zdaniem nie trafione bo na mecie stoisz w srodku ich 'wybiegu',


To już bardziej specyfika samej sceny. Niby jesteś pośrodku, ale wykonawcy mimo wszystko chyba raczej zwracają się do reszty widowni. Ten snake pit trochę śmierdzi takim "backstage".

z narodowym audio sie zgadzam. Dodatkowo na mecie jak masz farta (jak ja) to za cene płyty stoisz przy scenie, a na zespół
  • Odpowiedz
@enron: Skąd masz info o takiej ilości ludzi? Byłem w niedziele na FZ i patrząc po zdjęciach to na pewno było nas więcej niż w 2019 w Chorzowie ale ile dokładnie to nie potrafię znaleźć informacji :|
  • Odpowiedz
@enron: Skąd masz info o takiej ilości ludzi? Byłem w niedziele na FZ i patrząc po zdjęciach to na pewno było nas więcej niż w 2019 w Chorzowie ale ile dokładnie to nie potrafię znaleźć informacji :|


@rav3k: teraz widzę że przypadkiem zobaczyłem info z 2019. Ale szczerze mówiąc, to w 2019 też było full - wystarczy popatrzeć na niektóre nagrania. Podejrzewam, że było właśnie koło 60K, może
  • Odpowiedz