Wpis z mikrobloga

  • 0
@ProcuratorNash: @ChlopoRobotnik2137 @SzmaragdowySmok Sekretarka mnie wyśmiała, jak dowiedziała się, że chcę podchodzić do matury. Trochę głupio mi się zrobiło, że uczniowie będą tacy młodzi 19-20 lat a ja w wieku około 31 lat będę podchodził do matury. Do dopiero za niecałe 2 lata, bo muszę się dobrze do niej przygotować, ponieważ już 3 razy do niej podchodziłem i zawsze polski oblewałem. Czy ktoś z was mógłby mi polecić
  • Odpowiedz
@Kolek-16: Ty jesteś trollem czy polgłówkiem?
@Orbiter01 musisz zobaczyć dokladnie pod jaką podstawe programowa sie łapiesz, jest pelno kanalow na yt. Jest masa wzorow rozprawek, jakich zwrotow charakterystycznych uzywac, poczytaj o bledach kardynalnych, dodatkowo wymagane lektury moze byc streszczenie z tym ze latwo wtedy jebnac kardynala jak fantazja poniesie.
  • Odpowiedz
Jakoś słabo odczytałem tę ironię... Ps z masz klawisz ALT i SHIFT na swojej klawiaturze? Widzę że masz. Więc korzystaj. :P
  • Odpowiedz
@Orbiter01: Sam chodziłem do liceum "dla dorosłych", z opóżnieniem jednego roku z powodów społeczno-wychowawczych. Dzięki tej szkole i tym zróznicowanym, starszym kolegom - w tym 40 latek, w ogóle zrobiłem maturę i potem studia. W "normalnym" liceum nie dawałem rady, same nieobecności miałem. Jest spoko, polecam. I picie wódeczki na imprezie świątecznej z dorosłymi kolegami "z ogólniaka" jest spoczko. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz