Wpis z mikrobloga

ile czeka się teraz na decyzje kredytową w pko i pekao? Wniosek zlozony w 2 tygodniu lipca


@mirko_anonim: Część moich klientów, w przypadku wniosków złożonych w pierwszym tygodniu lipca ma już decyzje ostateczne w obu bankach. Co ciekawe nie zawsze są to wnioski z 3 i 4 lipca, ale również z końcówki pierwszego tygodnia.
  • Odpowiedz
@marcpol: W PKO BP decyzje też dzielą się na wstępną i ostateczną? U mnie 14.07 składałem wniosek, 20.07 dopiero był BIK i od tej pory cisza. O rzeczoznawcy zero info, a u znajomego już tego samego dnia co był składać wniosek chciał się umawiać. Tylko że on rynek wtórny, ja pierwotny, o ile to coś zmienia. Swoją drogą - rzeczoznawcy przy rynku pierwotnym kontaktują się z kredytobiorcą czy bezpośrednio z deweloperem?
  • Odpowiedz
W PKO BP decyzje też dzielą się na wstępną i ostateczną?


@chrumekk: Nie, ten bank nie ma takiego formalnego podziału.

Swoją drogą - rzeczoznawcy przy rynku pierwotnym kontaktują się z kredytobiorcą czy bezpośrednio z deweloperem?


@chrumekk: Jeśli przy składaniu wniosku nie został wskazany kontakt do dewelopera to bank będzie się kontaktował z klientem w celu uzyskania kontaktu do dewelopera.
  • Odpowiedz