Wpis z mikrobloga

Hej, kupiłem sobie nową szosę niedawno i nalatałem na razie nią z 400km, ale co zauważyłem to, że rysuje się ten rower od samego patrzenia. Stąd moje pytanie, czy oklejał ktoś tutaj rower folią ppf, sam bądź zlecał to komuś? Macie jakieś doświadczenie z oklejaniem, ewentualnie znacie kogoś we Wrocławiu lub okolicach kto się tym zajmuje? Jestem pedantem i chciałbym utrzymać rower w dobrej kondycji, więc zastanawiam się nad takim rozwiązaniem
#szosa #rower
  • 10
@eternal_slavo: ja mam MTB oklejone, folia hydrofobowa, samoregenrująca, docięta na wymiar. Właściwie cała rama i widelec oklejone z każdej strony. Zlecałem, sam bym się w zyciu z tym nie #!$%@?ł, za dużo roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Farmer_Joe: Zazdroszczę.

Trek z carbonową ramą. Praktycznie dolna rura już wyjechana od wkładania bidonu. Czyściłem łańcuch, ten mi wpadł między blat i ramę i jak go wyciągałem to tak się zaklinował, że zostawił głębokie nawet nie rysy, a szramy xD No dramat xD

Przesiadłem się z Tribana i w kwestii lakieru, to ten chyba nawet potraktowanie papierem ściernym by przetrwał