Wpis z mikrobloga

To ja dorzucę swoje 3 grosze, bo pracowałem przez kilka miesięcy w 2 pizzeriach dorabiając na studiach, więc mam trochę doświadczenia. Co zrobi dostawca? Zapyta przełożonego XD to nie jego problem, jemu płacą od godziny za dostarczanie pizzy, nie za myślenie. W przypadku jakiegokolwiek problemu dzwonisz na lokal i pytasz osobę decyzyjną co robić. Nie, pizze nie pójdą do śmieci, jedzenie się nie zmarnuje. Zamówienia nieodebrane schodzą w 90% tego samego dnia,
Pobierz
źródło: Screenshot 2023-07-31 230555
jak robi pod górkę połowie populacji to ta połowa może po nim jechać jak masełkiem po chlebie xd


@gnt_1: to od dziś szydzimy z przegrywów i inceli?
@DjWladek

@xPekka: przegrywów z wykopu trafia, że "pOlka" może mieć lepiej, a później zdziwienie, że nikt nie chce ich dotknąć patykiem i maraton bicia konia. Jak chcecie poznać kogokolwiek skoro macie takie prawiczkowe podejście? Nikt nie każe wam być bankomatem ale trochę męskości trzeba miec. Dobrze wam tak nieudacznicy


Nie masz żadnego honoru i plujesz na innych, bo się szanują i oczekują sprawiedliwego traktowani. Konia to walisz ty, ludzki podnóżku. Pewnie
@kamil-tika: Chciałem sprawdzić na profilu z kim mam do czynienia. Wiadomo, wyzywa cię jakiś doktor nauk od mutantów to ciężko będzie dyskutować.

Odpuszczam, bynajmniej nie dlatego, że jesteś doktorem nauk ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ale masz rację mój błąd.
Na FB napisali, że liczy się ostatnia cyfra PESEL

@January-zwiedza-szpary:
No to śmiesznie, bo mój przyjaciel ma w wyniku błędu urzędnika parzystą cyfrę na końcu, nie raz miał już problem z walidacją formularza w sieci, np. we wniosku o raty.

Im chodzi chyba o innej pojęcie równości.

@RHarryH:
A w polskiej rzeczywistości wygląda ona tak:
Pobierz
źródło: 257249062_577130430177102_2951805509057002775_n
na serio Was to tak boli, że prywatna firma sobie ustala swoje zasady? Przedsiębiorca może mieć jakąś swoją prywatną misję, swoje założenia, badania marketingowe, na podstawie których wystosował taką ofertę


@Kociepochodnie: nie wiem czy wiesz, ale w polskim prawie taka dyskryminacja - czyli uzależnianie cen czy benefitów zależnie od płci - jest wyraźnie zabroniona - więc nie - nie może sobie w tym zakresie ustalać własnych zasad na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
@xPekka: #!$%@?. Jak z taką inteligencją prowadzą biznes w Polsce?


@rad_kop: bo to nie jest tylko kwestia inteligencji. To jest zdarzenie wyznaniowe.

My wierzymy w równość szans (equality)
A oni wierzą w równość wyniku (equity)

Tak jak we wszędzie pchanym Diversity, Equity, Inclusion). To właśnie te equity, zaś diversity i inclusion to są narzędzia do osiągania equity.

Myśmy już kiedyś mieli za PRL-u
ale jak to właściwie z wykopkami jest, komunistycznie wszystkim po równo czy wolnosciowo firma właściciela to robi co chce? No beka z lewactwa ale każdy wykopek ma w sercu Lenina.


@Sisal: paradoks polega na tym, że nowe wcielenie komuny idzie poprzez sektor prywatny. Patrz: mój poprzedni komentarz.

Także u wykopków wszytko w porządku. Tylko lewactwo próbuje przelecieć poniżej radaru uzurpując mehanizmy niby-rynkowe.
@xPekka:

(incel??)

Lewak byłby chory gdyby przez pięć minut nie wspomniał/nie odniósł się do ruchańska.
Jakie to są prymitywne stworzenia, to jest aż przykre.
No i wiadomka, nie podoba ci się coś/nie zgadzasz się z czymś/okazujesz minimum szacunku do samego siebie - na bank masz wybitne kompleksy. xD Projekcja tak ciężka jak prowadzenie biznesu w Polsce.
Jeszcze w tej odpowiedzi słowa "hejt" zabrakło, byłby już komplet.
Kobiety chcą równości i dlatego cieszą cieszą się kiedy są traktowane jak niepełnosprawne ¯\(ツ)/¯


Im chodzi chyba o innej pojęcie równości.


@RHarryH: Trzeba być imbecylem, żeby myśleć, że tutaj jeszcze chodzi o jakąś rzekomą równość. Po pierwsze primo kobiety już od 2000r+ miały co raz więcej przywilejów, a idzie to jeszcze w większą patologię. Więc tutaj nie ma żadnej zasranej rónwności, bo ta miała miejsce kilkadziesiąt lat temu, teraz jest jedynie