Wpis z mikrobloga

i tak właśnie marnuje swoje życie. Siedzę w pracy, potem do pokoju i do spania, potem wstaje, mirko i znowu praca. Nie mam siły żeby znaleźć żadną pasje czy hobby. Na pewno mi się ono nie uda i pewnie będę w tym kiepska. Wydam na to kasę której nie mam i użyje może 3 razy. Całe życie rodzina mówiła, że do niczego się nie nadaje, do dziś widzę to ich politowanie kiedy mówię o swoich "sukcesach" (pojechałam sama pociągiem). Żałosne jest takie "życie", ale nie mam odwagi żeby z tym skończyć. Tylko biorę te leki i ledwo śpię po nocach.Tak to właśnie jest
#depresja #przegryw #gorzkiezale
  • 75
@Ryksa: jakbym o sobie czytał. Po tym jak już się przełamiesz do jakichś zmian, to się okaże, że trzeba je wprowadzać na różnych płaszczyznach o których możesz nawet nie mieć pojęcia.

Jedną z ważniejszych imho rzeczy są efekty placebo i nocebo, które polecam zgłębić. Tym bardziej jak negatywne myśli ciągle chodzą Ci po głowie.
Tylko większość z nich pochodzi z dobrych domów, posiada wygodne życie które zapewniła im rodzina


@TrzyGwiazdkiNaPagonie: czy ty nadal mówisz o wykopkach? xD Tutaj każdy ma jakiś poważny problem, bo w innym wypadku siedzieliby na portalach dla normalnych ludzi.
@Ryksa: Przecież nie musisz wydawać kasy na pasje czy tam hobby xD

Obczaj sobie jakieś fajne miejsca w okolicy i zawsze możesz coś zwiedzić i zająć czas.

Czy nawet wycieczki szlakiem bonzo/magicala/innego pato bo skoro jesteś na wypoku to pewnie to znasz xD
@Ryksa polecam walnąć ręka w stół i jak ręka się zrośnie to obrać sobie cel. Ja tak zrobiłem bedac mniej więcej w Twoim wieku. Fast forward 10 lat i mam spoko pracę, w miarę płacą, mam mieszkanie, mam sportowa furkę.

I jestem bardziej nieszczęśliwy niż wtedy.

Życie generalnie nie ma sensu.

A i jeśli dobrze kojarzę to dzięki, że się spotkałaś z qew.
@Ryksa kolega @palkalgia trafił sedno, możesz mieć hobby domowe, oglądanie serialu czy bajek... na dodatek nie wymaga to ani sprzętu ani pieniędzy (piractwo jeszcze jest dobrze dostępne), a dodatkowo zostaniesz piratką!
Ahoj przygodo, tylko papuge musisz kupić, bo co to za pirat bez papugi.
Zamiast dołować się na wypoki to sobie znajdź jakąś ekipę na discordzie jakimś tematycznym co cię jara, o wiele lepiej jest, gwarantuje, tu można co najwyżej dla relaksu