Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh wszystko wskazuje na to, że wpadłem w oko jednej dziewczynie z osiedla. Takie w sumie słabe 7/10 z wyglądu. Więc w czym problem? A no w tym, że ma ze 26/27 lat i na 100% nie jest dziewicą, a ja nie chce po kimś poprawiać, więc i tak ją oleję.


#przegryw #blackpill #redpill #seks #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Na jakiejś podstawie zakładasz, że wpadłeś jej w oko?


@cichy-spokojny-grzeczny: widzę jak na mnie patrzy nie odrywając oczu gdy się mijamy na ulicy. Do tego kiedyś musiała dowiedzieć się gdzie mieszkam, bo teraz często ją widuję przechodzącą pod blokiem i patrzącą się po oknach i w klatkę.

A Ty na którym jesteś levelu?


@guteks94: 36, ale wyglądam na dużo dużo młodszego.

W tych czasach to nawet
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

widziałem ją kilka razy z jakimś facetem

Czyli po problemie, możesz ją odpuścić i się zrelaksować bo ta laska się nie nadaje.
Ty akceptujesz tylko czystą i nieskazitelną niewiastę, a ta już jest popsuta i schanbiona.
Go to the next one
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): W bliskim mojego miejsca zamieszkania Carrefourze pracuje taka fajna pani.
Niska, czarnowłosa. Pierwsza się uśmiechnęła gdy mnie zobaczyła, więc od tamtej pory jak mnie widzi albo akurat kasuje na kasie, to zawsze przez dwie sekundy spotykamy się wzrokiem i uśmiechamy.
Czy to oznacza, że na mnie leci? Za #!$%@? XD Jest pewnie miła i to część jej pracy, ale nie tworzę urojeń. Generalnie tak 99,9% takich sytuacji gdzie
  • Odpowiedz