Wpis z mikrobloga

Antynataliści, jakie macie podejście do przychodzenia na świat zwierząt? No bo w zasadzie skoro świat to tylko ból i cierpienie to zwierzęta takie jak psy też nie powinny żyć
Kaszojadów nie lubicie ale psy to już pewnie chętnie niech się rodzą na potęgę xD
Hipokryzja pełną gębą, jeszcze jak taki antynatalista ma psy to najczęściej nazywa ich swoimi dziećmi i traktuje jak człowieka
Przyznajcie po prostu że nienawidzicie ludzi po prostu i macie braki w relacjach międzyludzkich
#antynatalizm #childfree #przemyslenia #niepopularnaopinia
  • 16
do przychodzenia na świat zwierząt?


@delfin000987: muszę przecież coś jeść. Pomyśl czasem

Przyznajcie po prostu że nienawidzicie ludzi


Prawda i nie ma w tym nic złego - większość ludzi jest głupia. A w przypadku małych dzieci, jest to 100%. Ludzi nie lubię, ale dzieci działają mi na nerwy, szczególnie niepilnowane w miejscach publicznych. Dobrze że coraz popularniejsze są te smycze - znaczy się szelki. Na pewno wiesz o co biega

Pozdro
@delfin000987: widziałem dzieci bawiące się kocim gównem (aka znalazłem glinę), nie mówię o tym jaki robią chlew przy jedzeniu. Pies to zwierze, nie można od niego oczekiwać czystości człowieka. W ogóle co to za porównanie. Pies też nie je sztućcami

Dla mnie dzieci są obrzydliwe, szczególnie te małe
@delfin000987:

chodzi mi bardziej o hipokryzje dotycząca niechęci do kaszojadów przy jednoczesnym uwielbieniu zwierząt domowych np psów i uczłowieczenie je do postaci dziecka


Nie wiem skąd się wziął u niektórych ten mit o niechęci do dzieci. Antynatalizm nie wynika z awersji do kaszojadów, tylko do prokreacji, która prowadzi do przedłużenia cierpienia i marności. Jeśli już jakieś dziecko się pojawi na tym świecie, to nie zwalnia nas to z obowiązku zachowania człowieczeństwa
@delfin000987

świat to tylko ból i cierpienie


Jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem to później się głosi takie idiotyzmy. Antynatalizm nie głosi że świat pozbawiony jest przyjemności i że życie składa się tylko z cierpienia.

Tak jak nie zakłada nienawiści do dzieci. Wręcz przeciwnie - dzieci, jak wszyscy, są w założeniu ofiarami decyzji na które nie miały wpływu. Nie ma nic złego ani sprzecznego z antynatalizmem w posiadaniu zwierząt tak jak
@delfin000987:

Antynataliści, jakie macie podejście do przychodzenia na świat zwierząt? No bo w zasadzie skoro świat to tylko ból i cierpienie to zwierzęta takie jak psy też nie powinny żyć Kaszojadów nie lubicie ale psy to już pewnie chętnie niech się rodzą na potęgę xD Hipokryzja pełną gębą, jeszcze jak taki antynatalista ma psy to najczęściej nazywa ich swoimi dziećmi i traktuje jak człowieka. Przyznajcie po prostu że nienawidzicie ludzi po
@delfin000987 jako antynatalista niestety muszę przyznać, że wszelkie życie z minimum świadomości to jest totalne #!$%@?ństwo i to właśnie świat zwierząt to dobitnie pokazuje, wystarczy spojrzeć na jeden drobny Fakt, że wiele drapieżników, możliwe, że nawet większość nie zabija swojej ofiary przed skonsumowaniem(a to tylko szczyt góry lodowej).

Generalnie gdybyś czasem spróbował spojrzeć na wszechświat z perspektywy trochę bardziej odległej niż czubek własnego nosa to przecież jest to miejsce nieskończenie wielkie, prawdopodobnie