Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: ale piękny ból dupska xd chociaż ja baba, też urwałam kontakt jak facet powiedział,że ma gowniaka. Noł fakin łej. Samotne maski, to to samo co samotni ojcowie, tylko,że my mamy więcej szans na to że bachor mieszka z matką a ojciec jest weekendowym tatusiem, albo w ogóle ma #!$%@? na dzidzię
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Zauważyłem pewien schemat, że kobiety sugerujące, że szukają kogoś "normalnego" są najczęściej w jakiejś nieciekawej sytuacji i potrzebują pomocy. Jak wszystko u nich było w porządku, były młode, nie miały dzieci to nie szukały kogoś normalnego, tylko szukały przygód.
  • Odpowiedz
@whitepilled_: ja zauważam wtedy ze nie mogą znaleźć kogoś kto odpowiada ich często wygórowanym oczekiwaniom. Jak faceci myślą tylko o jednym to oznacza ze szybko wskakuje, a facet zdobywa i kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież nie są to żadne "Adonisy"

Pewnie jakieś przegrywy 9/10. Ma dziecko więc musiała obniżyć wymagania. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: połowa wolnych witaminek w Polsce to samotne matki, trzeba się przyzwyczajać, że laski wolą dziecko łobuza wychowywać z kapitanem państwo, żeby produkować kolejne pokolenia uszkodzonych na starcie.
  • Odpowiedz
niech wszędzie publikują takie artykuły, to może do niektórych dotrze jaka jest wartośc samotnej mamusi z darem w postaci jej bombelka na rynku matrymonialnym. Wole być sam niż wychowywać cudze dziecko.


@apee: I dlatego dzietność spada. Kobiety nie chcą rodzić, bo przecież facet się może zawinąć.

No i znowu są atakowane że to wina feminizmu, lewactwa itd.
  • Odpowiedz
skoro to nie problem dlaczego nie weźmie sobie chłopa z dziećmi?


@Patol0g: ostatnio trafiłem na profil, w którym laska miała wymagania konkret plus, żebyś zaakceptował jej brajana, ale jednocześnie sam nie możesz mieć dzieci, no i przede wszystkim, że ona już nie chce mieć kolejnych xDDDDD
  • Odpowiedz
@alfka: Sprawa jest na tyle poważna, że tu nie ma miejsca na fantazje i gdybanie.

Bardzo ważne jest uregulowanie sytuacji matka-dziecko-biologiczny ojciec. Ogromny problem jest gdy osoby dorosłe nie chcą tego załatwić lub nie mogą i latami trwają w konflikcie.

W swojej okolicy widuję samotne matki i one nie mają partnerów na stałe, bo raz, że są #!$%@? strasznie leniwe jeżeli chodzi utrzymanie wyglądu na jakimś akceptowalnym poziomie, to jeszcze są #!$%@? zarozumiałe i wyniosłe w stosunku do otoczenia.
Potem zdziwienie, że nawet jakieś szaraki, którzy na rynku matrymonialnym radzą sobie bardzo słabo, od tych
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Co do typa to słabe geny się nie powinny rozmnażać. Co do sytuacji kobiety z dzieckiem trzeba i należy skippować. Tinder powstał dla samotnych, a nie dla tych po przejściach. Niech sobie zrobią własny portal.
  • Odpowiedz