Wpis z mikrobloga

@oba-manigger pociąg do Suchej Beskidzkiej a potem busem do Zawoi albo w ogóle na przełęcz Krowiarki i w zasadzie jesteś pod samą Babią Górą.

Takich prywatnych busów jest tam pełno. Nawet nie ma co szukać w necie bo co chwila coś jeździ.

Nie wiem dlaczego pytasz o Katowice bo jesteś ze Szczecina, ale jakby co to ze Szczecina chyba nawet jeździ bezpośredni pociąg do Suchej Beskidzkiej. Jak 9 lat temu robiłem Główny
@Harry_Callahan: Jestem ze Szczecina, ale akurat będę w Kato i plan opracowałem by też pójść w góry; więc moim punktem wyjściowym będą Katowice. Widziałem w necie jedynie, że są "busy", ale nie sądziłem, że będą tak często i to na samą przełęcz Krowiarki.
A zawsze lepiej się spytać lokalsa o dotarcie z punktu A do punktu B.
@oba-manigger: akurat z busami to na Krowiarki zazwyczaj jest problem, ale jest sezon więc pewnie coś jeździ.
Jak już będziesz w Suchej, to busem do Zawoi i z centrum złapiesz coś na Krowiarki.
Inną kwestią jest dojazd do Suchej, jest bezpośredni pociąg z kato chyba o 4 rano i jedzie te 120 km przez 3 godziny xD
@oba-manigger: Sprawdź sobie czy szybciej nie będzie pojechać pociągiem do Krakowa (z Kato to poniżej godziny) a potem busem do Zawoi (ta trasa trwa koło 2h). Chociaż wygodniej może być tym pociągiem z Kato bo kiedyś jechałem tym busem Kraków-Zawoja i nie było miejsca na nogi a ja nawet wysoki nie jestem.